ГоловнаМексикаНайкращі міста для туристів у мексиканському штаті Кінтана-Роо

Найкращі міста для туристів у мексиканському штаті Кінтана-Роо

У Кінтана-Роо є багато місць з гарним морем та пляжами. Причому як дуже відомих та популярних, так і практично не відвідуваних туристами: Холбокс, Ісла-Мухерес, Рив’єра-Майя, Гранд-Коста-Майя, Махауал, Бакалар та ін. Розглянемо місця, куди варто приїхати, щоб провести свою наступну відпустку.

Канкун

Канкун – провідний туристичний напрямок в Кінтана-Роо. Він отримав міжнародне визнання насамперед завдяки бірюзовим пляжам із білим піском.

Тут є унікальні природні місця, безліч ресторанів міжнародної кухні, готелі, що працюють за системою «все включено», ринки, ресторани, нічні клуби, можна займатися водними видами спорту тощо. Саме тому Канкун залишається одним із найкращих варіантів відпочинку в Мексиці. Всі визначні пам’ятки розташовані у готельній зоні та на бульварі Кукулькан.

Плайя-дель-Кармен

Плайя-дель-Кармен вважається серцем Рів’єри Майя. Раніше це було рибальське село, і воно називалося Шаман-Ха. Це космополітичне місто з різноманітними гастрономічними закладами, розвагами та житлом на будь-який смак та гаманець. Містом можна вільно пересуватися пішки або на велосипеді. Знаменитий центральний проспект Квінта Авеніда місцеві жителі називають Ла Кінта. Це пішохідна вулиця протяжністю близько 5 кілометрів із торговими центрами, ресторанами, барами, нічними клубами, галереями готелів, магазинами тощо.

Пуерто-Морелос

Це рибальське село, розташоване приблизно за 20 хвилин їзди від міжнародного аеропорту Канкуна. Це частина Рив’єри Майя, і туристи приїжджають сюди, щоб хоч на кілька миттєвостей відключитись від світу, не віддаляючись від цивілізації.

Тут багато несподіваних пам’яток, наприклад, старий маяк, що покосився від вітру. Любителям дайвінгу та підводного плавання буде цікаво досліджувати риф Пуерто-Морелос, частина Мезоамериканського рифа -другого за довжиною бар’єрного рифу у світі. Ще однією визначною пам’яткою є сеноти – природні провали у вапняній породі, місце, що складається з 60 природних підземних басейнів.

Тулум

Тулум – чарівне місто, що відрізняється величезним історичним багатством і археологічними пам’ятниками, що добре збереглися. Тулум також є частиною Рів’єри Майя; Середня відстань від аеропорту Канкуна до цього пункту призначення становить приблизно дві години.

Тутешні пляжі тягнуться на кілька кілометрів і дуже популярні у туристів. Більшість приїжджих вважають за краще зупинятися в готелях навпроти пляжів, щоб насолоджуватися чудовими краєвидами. Велосипед тут – один з найчастіше використовуваних засобів пересування. І ще: незалежно від того, де ви знаходитесь, поруч із вашим будинком обов’язково знайдеться якась визначна пам’ятка.

Косумель

Острів Косумель вважається найбільшим островом у мексиканському Карибському басейні та отримав міжнародне визнання завдяки своїм кораловим рифам. Для тих хто хоче пригод і не бажає напружуватися ні на секунду, Косумель — потрібне місце. Цей туристичний напрямок обов’язково сподобається любителям дайвінгу, адже він визнаний одним із п’яти найкращих місць для дайвінгу на міжнародному рівні. Крім того, можна самостійно досліджувати острів, відвідуючи природні парки та мангрові зарості.

Хоча головною пам’яткою є дайвінг, не обмежуйтеся ним, постарайтеся ближче познайомитись із місцевою культурою. Вам це сподобається.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте