ГоловнаLifeStyleЛікар розповів скільки води потрібно нашому організму взимку

Лікар розповів скільки води потрібно нашому організму взимку

Михайло Гінзбург, доктор медицини та дієтолог, розповів радіо Sputnik, скільки рідини потрібно організму в холодну погоду і які напої не можна вживати для вгамування спраги.

Організму потрібно менше води в холодну пору року, коли кількість рідини, що виділяється, зменшується. Але свідомо змінювати питний режим, залежно від температури повітря, не рекомендується, – вважає Гінзбург. У цьому плані потрібно керуватися власними відчуттями та стежити за тим, щоб вода завжди була під рукою.

«Люди п’ють воду індивідуально відповідно до своїх потреб. Єдине, що нам потрібно робити, – це намагатися частіше згадувати про потребу у воді, тримати її в полі зору та вживати за необхідності», – сказав лікар.

Він додав, що лише людям із певними захворюваннями серця та нирок слід знижувати кількість споживаної рідини за рекомендацією фахівця. Якщо ви хочете пити, краще вгамувати спрагу простою водою, – каже Гінзбург. Іншими відповідними напоями є зелений чай та ягідний сік без цукру. Мінеральна вода корисна підтримки організму у зволоженому стані, але не всі її види.

“Що стосується мінеральної води, то для вгамування спраги підходить тільки маломінералізована вода. Це тільки на нашу користь: трохи калію, магнію, хлору. А лікувальні та лікувально-профілактичні мінеральні води можуть бути шкідливими для здорової людини при постійному вживанні”, – попереджає лікар.

Молоко чи солодкі напої не можна вживати для вгамування спраги, тому що вони містять зайві калорії, – говорить Гінзбург. «Взимку слід звертати особливу увагу на температуру напоїв – вони не повинні бути надто холодними чи гарячими», – додав фахівець.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода