ГоловнаLifeStyle3 причини не думати про набір ваги під час різдвяних канікул

3 причини не думати про набір ваги під час різдвяних канікул

Якщо ви намагаєтеся зберегти красиву і струнку фігуру, ймовірно, ви цілий рік дотримуєтеся дієти і обмежуєте себе калорійною, солодкою або занадто жирною їжею. При цьому ви, ймовірно, тренуєтеся, більше рухаєтеся, займаєтесь улюбленим видом спорту. Різдвяні страви рясні та багаті на калорійну їжу. Це може змусити вас боятися їсти Різдво і турбуватися про набір ваги.

Всі ці побоювання є безпідставними. Вони тільки викликають більше стресу та напруги у вашому тілі, що вам не потрібно, особливо на Різдво, коли, згідно з різними дослідженнями, стрес вже знаходиться на вищому рівні.

Також читайте: Святковий стіл на Різдво – ідеї прикраси

Ми намагаємося заспокоїти будь-кого, хто боїться потягнутися за улюбленою їжею за різдвяним столом, побоюючись, що він набере вагу через зіпсований раціон.

Подивіться, чому це вас взагалі не турбує. Чому страх набрати вагу на Різдво необґрунтований?

1. Різдвяні та новорічні канікули – відносно короткий період.

Декілька днів перед Різдвом, коли ви будете їсти смачні частування, не повинні турбувати вас з точки зору дієти. В решту часу ви просто дотримуватиметеся свого режиму харчування та вправ, і все буде на своїх місцях. Набір ваги та справжнього жиру потребує щоденних тривалих дієтичних порушень, яких ви, ймовірно, не будете робити. Так що не бійтеся кількох вихідних, якщо в решту часу ви дотримуєтеся суворої дієти.

2. Насолода нездоровою їжею іноді є частиною життя.

Не можна постійно карати себе за те, що з’їли щось смачне та калорійне. Не треба постійно звинувачувати себе за те, що іноді тобі набридає щось «заборонене». Ми всі люди, і нас спокушає смачна їжа та улюблені частування. Стрес, який ця стала вина приносить організму, не менше, ніж сама «шкідлива їжа». Отже, просто прийміть те, що ви людина і іноді маєте слабкості. Здавайтесь їм і рухайтеся далі. Все, що вам потрібно робити, – це не перетворювати вживання шкідливих та калорійних продуктів на свій розпорядок дня. Якщо ви робитимете це тільки у свята або з нагоди свята, це ніяк не позначиться на вашій стрункій фігурі.

3. Їжа – це не просто їжа – це задоволення.

Щодо харчування, його не слід сприймати як покарання. Їжа – одне задоволення. Дієта, що сприймається як покарання, ніколи не може дотримуватися в довгостроковій перспективі. Якоїсь миті ваша психіка не витримає, і ви піддастеся спокусі. А якщо занадто обмежувати себе і карати себе, то великий ризик проковтнути все, що є в холодильнику, після тривалого обмеження.

Ось чому важливо сприймати їжу як насолоду. Є багато способів перетворити здорове харчування на задоволення, яке ви не вважаєте довічного покарання. Здорові стосунки з їжею так само важливі, як наші стосунки з людьми, наше ставлення себе. Випадкові насолоди – це не те, що змушує вас почуватися погано.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини