ГоловнаCOVID Travel NewsМальта скасувала всі обмеження на в'їзд для іноземних туристів

Мальта скасувала всі обмеження на в’їзд для іноземних туристів

Влада Мальти оголосила, що з понеділка, 25 липня, в країні більше не діють обмеження на в’їзд через COVID-19.

З 25 липня всі мандрівники тепер можуть в’їжджати на Мальту з будь-якими цілями, навіть якщо вони не мають сертифікату про вакцинацію, довідку про одужання або результати тестування.

Про відміну правил в’їзду офіційний туристичний портал Мальти Visit Malta оголосив раніше цього місяця. У тексті йшлося, що мандрівникам, незалежно від країни їхнього походження, буде дозволено в’їзд без обмежень, як тільки ці обмеження буде знято.

“З 25 липня 2022 року громадянам, які подорожують на Мальту без сертифікату про вакцинацію або сертифікату про одужання, не потрібно пред’являти негативний результат ПЛР/експрес-тесту, зроблений перед прибуттям”.

Мальта ухвалила рішення скасувати обмеження на в’їзд, незважаючи на велику кількість випадків зараження, зареєстрованих у ЄС. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за останні сім днів на Мальті було зареєстровано 3425 нових випадків зараження коронавірусом.

Щодо показників вакцинації, то, за даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань, станом на 30 червня на Мальті було введено близько 1,25 млн доз вакцини.

Нагадаємо, що 25 країн Європи вже скасували усі свої правила в’їзду через COVID. Серед них: Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція та Естонія/

Всі ці країни дозволяють в’їзд без обмежень, тобто мандрівникам не потрібно пред’являти по прильоті жодних документів, крім чинного паспорта.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини