ГоловнаLifeStyleСтюардеса поділилася страшними історіями з досвіду своєї роботи

Стюардеса поділилася страшними історіями з досвіду своєї роботи

Про найстрашніші історії зі своєї практики, у тому числі про неадекватних пасажирів під час надзвичайних ситуацій, у TikTok-акаунті розповіла стюардеса із десятирічним досвідом перебування у небі. Таким чином вона розвіяла міфи про гламурність роботи бортпровідницею авіалайнера.

Перша – неадекватний турист

Під час чергового рейсу пасажир розлютився через те, що стюардеса не відповідала на його прохання принести йому чашку кави, тому що в цей час вона робила штучне дихання іншій мандрівниці, якій стало погано. «Це був тяжкий рейс. Я порадила написати письмову скаргу невгамовному туристу, коли я різко відмовила йому, пославшись на те, що була зайнята – приводила до тями його попутницю», – згадала вона.

Однак пасажир не здався і почав звинувачувати стюардесу в тому, що вона нібито навмисне налаштувала інших пасажирів літака проти нього. «Я робила штучне дихання пасажирці у проході поряд із цим соціопатом, який неодноразово натискав на кнопку виклику і називав мене «дорогенька», а потім питав, «коли в тебе буде хвилинка…». Це тривало доти, доки двоє чоловіків поруч не закричали йому «заткнися і дай спокій». Мені довелося робити штучну вентиляцію легенів доти, доки ми не пристебнулися для посадки, але той пасажир лише на якийсь час давав мені спокій», – розповіла дівчина.

Друга – пасажирка навмисно облила свою дитину гарячим напоєм, щоб отримати компенсацію від авіакомпанії.

«Коли я була стюардесою, одна жінка навмисно пролила дуже гарячий шоколад на ногу своїй сплячій дитині, щоб спробувати вимагати компенсацію. До цього вона говорила про безкоштовні рейси тощо. На щастя, навколо них сиділо досить свідків, і всі вони підписали свідчення, що звільняють мене і мою команду від будь-якої відповідальності. Це було моторошне видовище», – згадала стюардеса.

У цілому нині вона назвала певних батьків найгіршими пасажирами, т.к. дозволяють дітям шумно поводитися і бігати в проході. «Я нагадувала таким мандрівникам, особливо на тривалих міжнародних перельотах, що ніхто, крім них, не знаходить їхньої дитини чарівною і що біганина створює загрозу безпеці для стюардес, не дає попутникам спати і відволікає всіх інших», – уточнила вона.

Крім цього, стюардесам не доплачують за те, щоб вони няньчилися з дітьми, допоки їхні батьки бавлять час за розпиванням спиртних напоїв. «У таких ситуаціях я попереджала батьків: якщо вони не посадять свою дитину на місце і не знайдуть спосіб її зайняти, я замкну її в туалеті», – додала стюардеса.

Інші моторошні ситуації

Серед них випадки, коли літні туристи випадково змивали свої вставні зуби в унітаз, а також доводилося спілкуватися з впливовими особами, які з будь-якого приводу чи то питали, чи загрожували питанням: «Хіба ви не знаєте, хто я?».

Втім, на думку співробітниці авіакомпанії, вона звикла до нестандартних моментів, але є одна надзвичайна ситуація, учасницею якої вона б дуже хотіла стати – бортпровидниці дуже хотілося б прийняти пологи на борту. «За мою практику ніколи ні в кого не було потуги під час польоту. Я розчарована. Адже в мене була своя власна рукавиця для цього!».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода