ГоловнаCOVID Travel NewsУ світі почався бум на подорожі: покупки авіаквитків різко злетіли, перевищивши показники...

У світі почався бум на подорожі: покупки авіаквитків різко злетіли, перевищивши показники епохи до пандемії

Зняття ковидних бар’єрів рядом країн сприяло зародженню справжнього буму авіаподорожей, що цілком зрозуміло. Дані, що свідчать про різке збільшення покупок авіаквитків і нарощування перевезень, спричинене скасуванням антиковідних обмежень, опублікувала Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) 17 лютого.

Хороший темп продажу авіаквитків

IATA повідомила про різке збільшення на 11 процентних пунктів кількості міжнародних квитків, проданих за останні тижні порівняно з продажем кововідного 2019 року. Це поліпшення у період із січня до лютого є найшвидшим зростанням за будь-який двотижневий період з початку кризи.

У період із 8 лютого кількість проданих квитків становила 49% порівняно з 2019 роком за аналогічний місячний період. Тим часом 25 січня кількість проданих квитків склала 38% порівняно з аналогічним періодом того ж року (доречі, у вас є нагода придбали квитки зі знижкою до 30% на нашому ресурсі з пушуку авіаквитків та готелів DIP Travel).

Поступове пом’якшення заходів щодо коронавірусу

За твердженням IATA, різкий стрибок бронювання та продаж квитків стався через послаблення прикордонних обмежень багатьма країнами світу. Так, у доповіді IATA було вивчено обмеження на поїздки для 50 основних світових ринків авіаперевезень. Вони показали, що все більше країн світу прийшли до висновку, що необхідно відкривати кордон для вакцинованих мандрівників. Серед країн, які нещодавно послабили обмеження на поїздки, є й ті, які тримали туристів у напрузі до останнього. Це Австралія, Франція, Філіппіни, Великобританія, Швейцарія та Швеція.

Більш детальний звіт показав таке:

  • 18 ринків, а це близько 20 відсотків попиту у 2019 році, відкрито для вакцинованих мандрівників без вимог карантину або тестування перед від’їздом.
  • Ще 28 ринків відкриті для щеплених туристів без вимог карантину, і це становило близько 50 відсотків попиту 2019 року.
  • Зважаючи на те, що 37 ринків, що становлять близько 60% попиту у 2019 році, відкриті для вакцинованих мандрівників. При цьому 18 з них не мають обмежень, інші вимагають тестування/карантину або того й іншого.

Коментуючи доповідь, генеральний директор IATA Віллі Уош заявив, що зараз щеплені мандрівники мають право на те, щоб подорожувати набагато простіше і без проблем, ніж кілька тижнів тому. Ця умова надає мандрівникам великої впевненості у купівлі квитків.

«Імпульс до нормалізації подорожей зростає… І це чудова новина! Тепер нам потрібно ще більше прискорити зняття обмежень на подорожі. Хоча нещодавній прогрес вражає, світ, як і раніше, далекий від рівня 2019 року. 13 із 50 найбільших туристичних ринків, як і раніше, не забезпечили легкий доступ на свою територію для всіх вакцинованих туристів. Сюди входять такі великі економіки як Китай, Японія, Росія, Індонезія та Італія», – пояснив глава IATA.

Таким чином, асоціація продовжує закликати до усунення всіх бар’єрів для поїздок, включаючи карантин та тестування для тих, хто пройшов повний курс вакцинації, схваленої ВООЗ.

Крім того, IATA наполягає на тому, що необхідно дати можливість подорожувати без проходження карантину та невакцинованим мандрівникам, але з негативним результатом тесту на антиген перед виїздом до тієї чи іншої країни. За словами директора Уолша, обмеження на поїздки вплинули на людей і особливо на економіку, але не зупинили поширення ковіда. Обмеження на подорожі мають бути зняті, оскільки мандрівники не мають більше ризику, ніж вже є.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікар визначив популярний фрукт, який може бути небезпечним для здоров’я“.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини