ГоловнаДомініканаДомініканська Республіка – озвучила десятки нових авіасполучень, серед них Україна

Домініканська Республіка – озвучила десятки нових авіасполучень, серед них Україна

Минулого року Домініканська Республіка отримала 48 нових міжнародних маршрутів. У розклад були додані рейси з Борисполя в Пуерто-Плата.

За даними Управління цивільної авіації Домініканської Республіки, минулого року авіакомпанії відкрили 48 нових маршрутів до країни. Одним з них були рейси з Борисполя до Пуерто-Плати. Інші були з Росії (Казань), Польщі (Катовіце), Румунії (Бухарест), а також з Багамських островів та Тринідаду та Тобаго – нових ринків, які є джерелом туристичного потоку для Домініканської Республіки.

Примітка: знайти дешеві квитки в до Домініканскої Республіки, ви маете нагоду на нашому сервісі пошуку найвігидніших авіаквитків – https://travel.dip.org.ua/

Президент Управління цивільної авіації Домініканської Республіки Хосе Марте Піантіні у своїй заяві наголошує, що запровадження нових маршрутів дозволило залучити до країни більше туристів. Управління спільно з авіаційною галуззю вже працює над відновленням повітряного сполучення із зарубіжними країнами з 2020 року. За його словами, це один із стовпів стратегії національного президента Луїса Абінадера у галузі туризму.

Також читайте:Неочікуваний попит на Домінікану: на острові встановлено туристичний рекорд

Президент додав, що наприкінці 2021 року було реалізовано стратегію відкритого неба, отримано дозволи на експлуатацію нових маршрутів та збільшення частот, країна уклала нові угоди на повітряні перевезення та оновила вже існуючі.

В результаті цих заходів минулого року аеропорти обслужили 10,7 млн ​​пасажирів (йдеться про пасажирів, що прибувають і вилітають), відновивши трафік на рівні 73,8% від рівня 2019 р. Це дозволило отримати доходи від туризму в розмірі $9,93 млрд.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода