ГоловнаДомініканаНеочікуваний попит на Домінікану: на острові встановлено туристичний рекорд

Неочікуваний попит на Домінікану: на острові встановлено туристичний рекорд

Неймовірні результати показала статистика з туризму Домінікани – доки світова туріндустрія переживає серйозну кризу, карибська країна у грудні 2021 року поставила рекорд та подолала бар’єр у 700 тис. туристів на місяць. Це рекорд не лише для пандемійного часу – стільки туристів країна не брала досі.

Як заявили в Комітеті з туризму Домінікани, в останній місяць 2021 року Домініканська Республіка вперше у своїй історії прийняла 728 335 туристів, що стало найвищим місячним показником, колись зареєстрованим в історії домініканського туризму. Це на 8% вище за попередній результат у березні 2019 року – додали в міністерстві.

Також читайте: Домінікана з січня змінила правила в’їзду в країну і це не ковід

Усього ж за 2021 рік країну відвідали майже 5 млн туристів – 4.99 млн. Показники за останній місяць 2021 року є покращенням на 109% порівняно з груднем 2020 року, на 17% вище, ніж у грудні 2019 року, і навіть на 11% вище, ніж у грудні 2018 року – додали у міністерстві. До речі, як зазначили у відомстві, хоча Домінікана дуже толерантна щодо ковідних обмежень, 93 зі 100 туристів в’їжджають вакцинованими.

«Вже четвертий місяць поспіль прибуття іноземців-нерезидентів показує вищі цифри, ніж у допандемічну епоху; фактично у грудні 2021 року прибуло еквівалентно 127% від турпотоку у грудні 2019 року», – звітують експерти.

За грудень до країни прибули туристи зі 165 країн світу – додали у міністерстві. Серед лідерів по кількості відвідувачів США, Канада та Росія. Україна також потрапила у топ 10 по кількості туристів в Домініканскій Республіці.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода