ГоловнаВізи"Арабський Шенген" для туристів стає новою реальністю

“Арабський Шенген” для туристів стає новою реальністю

Країни Перської Затоки — у тому числі Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія та ОАЕ — прагнуть «спростити логістику подорожей та стимулювати туризм» і у зв’язку з цим «арабський шенген» для туристів, стає новою реальністю. Рада співробітництва країн Перської затоки (ССЗ) нещодавно затвердила єдину туристичну візу, яка дозволить людям подорожувати всіма згаданими державами.

Як повідомляють ЗМІ країн Перської Затоки, про це заявив голова Ради Сайєд Хамуд бен Фейсал Аль Бусаїді під час 40-ї зустрічі міністрів внутрішніх справ країн Перської затоки. Згідно з повідомленням, усі держави одноголосно схвалили єдину систему туристичних віз, запуск якої заплановано на 2024-2025 роки.

«Це зробить поїздки через Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівську Аравію та ОАЕ зручнішими. Ухвалене рішення спростить логістику подорожей і сприятиме «безперервному спілкуванню та координації між країнами Перської затоки», сказав він, як повідомляє CNBC TV18.

«Єдина туристична віза Перської затоки — це проект, який сприятиме полегшенню та оптимізації пересування мешканців та туристів між шістьма країнами Перської затоки і, безсумнівно, позитивно вплине на економічний та туристичний сектори», — підкреслив Будайві.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названо найкращі та найгірші аеропорти світу

Міжнародний аеропорт Маскат в Омані визнаний найкращим у світі...

Названо найкращі аеропорти світу в 2023 році

За підсумками 2023 року найкращим у світі визнано міжнародний...

Шість країн Перської затоки запровадять «арабський шенген»

Шість країн Перської затоки запровадять «арабський шенген» – туристи...

Країни Перської затоки планують запустити єдину візу

Шість країн Перської затоки домовилися запровадити єдину візу –...

Країни Перської затоки планують запровадити єдину візу для туристів

Країни Перської затоки домовилися у грудні представити свій аналог...