ГоловнаCOVID Travel NewsПовна капітуляція: популярна в Азії країна зняла всі обмеження

Повна капітуляція: популярна в Азії країна зняла всі обмеження

Країна в Південно-Східній Азії з найжорсткішим режимом закриття в ім’я боротьби з ковіом, що прославилася тим, наприклад, що призупиняла рейси, на яких перебувало понад п’ять «ковидопозитивних» пасажирів, нарешті капітулює, плануючи скасувати всі ковидні обмеження. Йдеться про Гонконг, який відкриється для нерезидентів (тобто туристів) з наступного місяця.

Правила заявлені наступні: туристи повинні проходити експрес-тест на Covid в аеропорту. Щоправда, навіть тим, у кого негативний результат, доведеться відправитися в спеціально відведений для карантину готель на сім днів. Тож пом’якшення поки що сумнівне, але сам факт зафіксований.

Як заявив уряд, «колишній порядок був надто жорстким, призводив до припинення різних маршрутів і легко порушував маршрути людей, які повертаються до Гонконгу». До речі, за «постачання» ковідних пасажирів азіатська мікродержава призупинила понад 10 маршрутів, у тому числі рейси Cathay Pacific, Emirates та Qatar Airways. А авіакомпанії Великобританії та США просто припинили польоти до країни.

Як зазначають експерти, поки що Гонконг йде з відставанням від загального тренду. Більшість країн південно-східної Азії знімають обмеження по ковіду в досить швидкому темпі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини