ГоловнаКитайКитайці хлинуть мільйонами на курорти у 2023 році: туризм очікує відкриття для...

Китайці хлинуть мільйонами на курорти у 2023 році: туризм очікує відкриття для найчисельніших туристів

Повернення китайських туристів, на яке сподівається влада багатьох країн, може статися вже в 2023 році, причому значно раніше, ніж очікувалося — не просто до початку літнього сезону, але навіть до китайського Нового року — відразу після 8 січня. Принаймні цю дату назвала китайська South China morning post, повідомивши, що до цієї дати Китай має намір відмовитися від карантину і відкрити кордони. Щоправда, подробиць поки що не уточнюється.

Видання повідомляє лише, що Національна комісія охорони здоров’я повідомила про пом’якшення антиковідних правил. Про це повідомили три джерела в органах охорони здоров’я у трьох китайських провінціях – Гуандун, Фуцзянь та Цзянсу.

Як уточнили медики, з 2020 року COVID-19 заявлено інфекційним захворюванням категорії А – до якої входять, наприклад, такі смертельні захворювання як бубонна чума та холера. Відповідно, вона вимагає й жорстких обмежень – у тому числі карантин інфікованих та контактованих з ними, а також заборону на вільне пересування громадян. Схоже з появою менш небезпечних штамів, таких як «омікрон», китайська влада все ж таки готова перевести ковід у категорію В, яка «вимагає необхідного лікування та заходів щодо стримування поширення», але суворі заходи контролю скасовує.

У тому числі, як зважаючи на все, поки неофіційно припускають джерела видання повинен бути скасований і жорсткий карантин на в’їзді-виїзді, що закриває туристам дорогу як з Китаю, так і в Китай… Правда, за якими правилами, в якій кількості і з наскільки жорсткими перевірками після повернення «випускатимуть» китайців і чи готові вони будуть подорожувати — поки ніхто навіть не передбачає.

Нагадаємо, повернення китайських туристів назвали «життєво важливим». Такий висновок пролунав на Глобальному саміті Всесвітньої ради з подорожей та туризму, що відбувся днями в Ер-Ріяді.

«Відновлення туризму не почнеться без присутності громадян другої за величиною економіки світу», – така загальна теза. Зокрема, Ентоні Капуано, генеральний директор Marriott International, заявив, що «політика нульового ковіда» в Китаї продовжує гальмувати відновлення туризму, причому практично по всій земній кулі.

«Проблема для нас полягає в тому, що китайський мандрівник розширив свій всесвіт у всьому світі. Вони впливали на покупки в Європі, вони були тими мандрівниками, що подорожували в інший час, ніж решта туристів. Повернення китайців було б плюсом для всіх нас», — сказав Грег О’Хара, засновник і старший керуючий директор туристичного інвестора Certares.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

Названо країну, куди кількість туристів звалилася за місяць на 90%

Названо популярну «зимову» країну, куди кількість туристів звалилася за...