Франція та Австралія приєднується до Китайської позиції щодо обов’язкової вакцинації населення

Китайська влада не єдина, хто замовляє вакцинацію для певних ключових співробітників або відмовляє в доступі тим, хто не був вакцинований. Президент Франції Еммануель Макрон наказав зробити вакцинацію всім медичним працівникам, і в разі відмови вони ризикують втратити роботу. На початку серпня будуть потрібні докази того, що пацієнти отримали дві дози вакцини COVID для в’їзду в лікарні, ресторани і деякі види транспорту у Франції.

Точно так же уряд Австралії зазначив, що всі ті, хто працює в будинках для людей похилого віку, мають отримати принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 до середини вересня.

Подібні заходи в Китаї викликали критику, оскільки деякі люди стурбовані тим, що обмеження є передвісником обов’язкової вакцинації по всій країні.

  Болгарія закриває кордони для іноземців ще деяких країн

У своєму листі для державного тижневика China News Weekly Шен Куй, директор Дослідницького центру прав людини і гуманітарного права Пекінського університету, поставив під сумнів законність заходів, які він де-факто вважав обов’язковою вакцинацією.

«Невакциновані люди будуть стикатися з різними перешкодами у своєму житті і роботі. Єдиний спосіб уникнути цих перешкод – зробити вакцину. Якщо це не обов’язкова вакцинація, що це може бути? », – запитує Шен.

«До того, як обов’язкова вакцинація проти COVID-19 стане законодавчою вимогою, немає ніяких юридичних підстав для введення таких обмежень», – додав він.

  Коктейлі Молотова полетіли в посольство Куби в Парижі
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини