ГоловнаCOVID Travel NewsКіпр знову посилює правила в'їзду в країну

Кіпр знову посилює правила в’їзду в країну

Влада Кіпру в черговий раз оголосила про посилення антиковідних заходів. У період з 4 по 15 січня для в’їзду в країну іноземним громадянам необхідно надати результати ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не пізніше 48, а не 72 години до посадки на рейс. Про це журналістам розповів голова МОЗ республіки Міхаліс Хаджіпантелас.

Чиновник нагадав, що також залишається чинним і вимога про повторне тестування мандрівників у повітряній гавані після прильоту. При цьому не має значення, чи вакцинований іноземець від COVID-19 чи ні. Вартість процедури складає 15 євро.

Крім того, доступ до розважальних закладів буде можливим лише для щеплених відвідувачів, які зможуть пред’явити ПЛР-тест, зроблений в останні 24 години. Правило не поширюється на місцевих громадян та туристів, які мають документ про повторну вакцинацію.

Як пояснили в Міністерстві охорони здоров’я, це рішення ухвалено у зв’язку з різким зростанням випадків захворювання на COVID-19 в республіці. Протягом останнього тижня інфекцію щодня виявляли у понад 3 тис. осіб.

Ситуацію погіршує і новий штам коронавірусу. «Омікрон уже виявлений у країні, і, як очікується, це ще більше ускладнить нашу епідеміологічну картину», – пояснив Міхаліс Хаджіпантелас. Він також додав, що багато барів і ресторанів не дотримуються обмежень. У зв’язку з цією владою довелося посилити вимоги.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте