ГоловнаКазахстанНайбільший аеропорт у Казахстані захоплений протестувальниками

Найбільший аеропорт у Казахстані захоплений протестувальниками

Робота міжнародного аеропорту в Алмати, найбільшого у Казахстані, паралізована протестувальниками, він припинив функціонувати. Про це у середу, 5 січня, повідомив інформаційний портал Orda.kz.

«Весь день пасажирам казали, що армія захищає аеропорт, літаки літають у штатному режимі, а реєстрація йшла у ручному режимі. Зараз у службі безпеки аеропорту нам сказали: “Вибачте, аеропорт захоплений. Рейсів сьогодні не буде», – наводить портал слова блогера Алішера Єлікбаєва.

У прес-службі повітряної гавані підтвердили захоплення: «За попередніми даними, в аеропорту зараз перебуває близько 45 загарбників. Як вони зайшли, наші співробітники покинули аеропорт. Уточнюється, що пасажирів на цей момент у терміналі не було.

До цього припинив свою роботу ще один аеропорт Казахстану – у місті Актау. Про це повідомив представник авіакомпанії Air Astana.

Раніше 5 січня стало відомо, що популярний гірськолижний курорт Шимбулак (Чимбулак) на околицях колишньої столиці Казахстану, Алмати, призупинив роботу у зв’язку з режимом надзвичайного стану та масовими заворушеннями.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода