ГоловнаCOVID Travel NewsНазвані країни, які все ще важко відвідати через пандемію

Названі країни, які все ще важко відвідати через пандемію

Країни знімають обмеження і світ відкрився для мандрівників знову. І якщо раніше туристів хвилювало питання “куди можна полетіти”, то зараз актуальнішим залишається питання “куди летіти все ще не можна”.

Китай

До пандемії Китай був однією з найбільш відвідуваних країн. Проте зараз уряд продовжує дотримуватись стратегії нульового поширення коронавірусу. Авіасполучення країна потроху відновлює. Але обмеження залишаються жорсткими: семиденний карантин плюс три дні самоізоляції, ПЛР-тест після прибуття.

Проте є перші ознаки відновлення зв’язку: період карантину для відвідувачів з-за кордону, що мають право, скорочений до семи днів (плюс додаткові три дні самоізоляції), а комерційні міжнародні рейси поступово відновлюються після дворічної заборони.

Тайвань

Межі Тайваню відкрилися для ділових мандрівників та іноземних студентів, але для туристів досі залишаються закритими.

Гонконг (спеціальний адміністративний район КНР)

Щоб відвідати Гонконг, туристам все ще потрібно пред’явити ПЛР-тест, зроблений за 48 годин до прильоту. Також мандрівники мають пройти семиденний карантин власним коштом. Підтвердження бронювання необхідно пред’явити в аеропорту, після прильоту.

Також після прибуття мандрівники мають пройти ПЛР-тест та RAT. Тести доведеться складати також протягом усього перебування в карантинному готелі, і їм необхідно буде організувати додаткові тести у громадському центрі тестування на 9-й та 12-й дні. Туристів із позитивним результатом тесту буде госпіталізовано до державної лікарні чи ізолятора.

Японія

Японія знову відкрилася для іноземних туристів із 98 країн із низьким рівнем ризику. Проте відвідати країну можна лише у межах затвердженої урядом екскурсії. Ті, хто вирушає до Японії в рамках одного з турів, мають отримати візу та пред’явити ПЛР-тест перед від’їздом, проведений протягом 72 годин.

Південна Корея

Південна Корея відкрита всім типів туристів. Але мандрівники повинні пройти тест перед від’їздом та заздалегідь забронювати ПЛР-тест, який потрібно пройти в аеропорту або в медичній установі поряд із місцем проживання протягом одного дня після прибуття. Якщо тест позитивний, мандрівники мають провести сім днів у карантинній установі.

Серед країн, які залишаються важкодоступними: Самоа, Тонга, Соломонові Острови, Вануату, Ніуе та Фіджі, які вимагають ПЛР- та RAT-тести, а також карантин після прибуття у разі позитивного результату.

Канада

Завершила список Канада. Вимогу про ПЛР-тест влада країни скасувала ще у квітні. Однак туристи можуть бути запрошені на випадкове тестування до аеропорту після прибуття. Ті, хто має позитивний результат тесту, повинні будуть ізолюватися на 10 днів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини