ГоловнаІталіяВ Італії турист випадково впав у кратер вулкана і був заарештований поліцією

В Італії турист випадково впав у кратер вулкана і був заарештований поліцією

Іноземний турист збився зі шляху і серйозно не постраждав при падінні в кратер вулкана Везувій, що діє, в Неаполі (Італія) – одного з найнебезпечніших вулканів у світі і відомого тим, що колись знищило місто Помпей. Про інцидент повідомили італійські ЗМІ.

23-річний американський мандрівник упав у кратер вулкана Везувій, що навис над Неаполем. Інцидент стався минулої суботи після того, як турист і троє його родичів вирішили обійти офіційний вхід для відвідувачів у вулкан і пройти забороненим маршрутом до вершини.

У якийсь момент чоловік втратив рівновагу і впав у вирву. На допомогу горе-мандрівнику прийшли карабінери (поліцейські), а екстрена служба надала медичну допомогу, так як чоловік отримав травми. Потім поліція затримала туриста та його супутників разом із двома іншими відвідувачами за звинуваченням у тому, що вони скористалися маршрутом, який був чітко позначений вказівниками як дуже небезпечний та заборонений для прогулянок.

Довідка: Везувій – це вулкан, що діє, який є безпомилковою пам’яткою Неаполітанської затоки. Його краса зачаровує. Однак він настільки ж красивий і видовищний, як і небезпечний. Сьогодні Везувій вважається одним із найнебезпечніших у світі. Це єдиний вулкан на материковій частині Європи, який вивергався протягом останніх сто років (Етна, звичайно, знаходиться на острові Сицилія). Близько 3 мільйонів людей живуть досить близько до кратера та ризикують постраждати від виверження Везувію. З них близько 600.000 людей живуть у найбільш небезпечній зоні, що робить його найгустонаселенішим вулканічним регіоном у світі. Якщо вулкан почне виверження, то жителі цих районів можуть загинути першими, повідомили експерти.

Найвідоміше виверження Везувію сталося в 79 році нашої ери і зруйнувало римські міста Помпеї та Геркуланум. Воно увійшло історію як одне з найбільш смертоносних в історії Європи. На сьогоднішній день у Помпеях та Геркуланумі знайдено понад 1.500 людських останків. Хоча загальна кількість загиблих залишається невідомою, за деякими оцінками, вона досягає 16.000 осіб, при цьому загальне населення обох міст на той час становило близько 20.000 осіб.

Везувій знову вивергся 1913 року і залишався активним до 1944 року. Протягом багатьох років можна було бачити, як лава заповнювала кратер, іноді виплескуючи назовні. Цей період безперервного виверження закінчився великим виверженням у березні 1944 року, яке знищило прибережні села Сан-Себастьяно-аль-Везувіо, Масса-ді-Сомма, Оттавіано та частини Сан-Джорджо-а-Кремано. На той час 340-а бомбардувальна група ВПС США дислокувалася на аеродромі Помпеї неподалік містечка Терціньо, всього за кілька кілометрів від східного підніжжя вулкана. Гарячий попіл та магма від виверження знищили від 78 до 88 літаків.

Свіжі новини

Погода

Також читайте