ГоловнаІталіяТуристам доведеться платити за в'їзд до Венеції

Туристам доведеться платити за в’їзд до Венеції

Італійська влада оголосила про обмеження, що готуються для туристів при в’їзді до Венеції, щоб уникнути перевантаження одного з найпопулярніших європейських міст.

За останніми даними, Місто каналів щодня відвідує близько 100 000 туристів, причому багато хто з них приїжджає з одноденними візитами, не заселяючись у готелі. Проте вже за кілька тижнів вони не зможуть так вільно відвідувати місто.

Італійська влада має намір зробити вхід до центральної частини міста платною. Вартість квитків становитиме 5 євро, вони будуть дійсні лише один день і купити їх можна буде лише попередньо на спеціальному порталі. Таким чином, планується контролювати кількість відвідувачів протягом дня.

Влада міста вже обладнала пропускні пункти в історичний центр, а також обмежує шляхи під’їзду. Потік відвідувачів контролюватимуть близько 500 камер. У їхнє завдання також входитиме відстеження туристів, що потенційно заблукали, до яких буде спрямовуватися допомога.

Поліція також зможе встановлювати особи людей в режимі реального часу, завдяки даними з мобільних телефонів.

Раніше влада Італії також заборонила прохід в історичний центр Венеції великим круїзним лайнерам. Наразі висадка пасажирів здійснюється у сусідніх терміналах, звідки пасажири прямують до Венеції наземним транспортом.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода