ГоловнаІталіяРим разом із туристами накрило пекельною хмарою

Рим разом із туристами накрило пекельною хмарою

Про страшну спеку та змогу попередили туристів у Римі. Африканський антициклон, що накрив країну, приніс спеку до 40 градусів. Через спеку зросла кількість локальних пожеж, в результаті ситуацію збільшує змогу: фактично Рим накрило пекельною хмарою. У результаті туристам не рекомендують екскурсійні маршрути, навпаки, всім пропонують залишатися вдома або в готелі.

“Рим перетворився на пекельну лазню”, – скаржаться туристи в соцмережах. Починаючи з 8-ї ранку температура тримається близько 40°, на сонці досягаючи майже 50°.

На додаток до цього, місто накрило змогло через навколишні пожежі. Як розповідають очевидці, через спеку все сухе, від будь-якої іскри спалахує трава і полум’я поширюється миттєво. В одній пожежі, яку зафільмували на відео, від такого вогню на пустирі зайнялася стоянка кемпінгу і далі спортивний клуб.

Містянам і туристам радять одягати максимально можливий мінімум одягу світлих тонів, а краще по можливості не виходити на вулицю і взагалі обмежити фізичні навантаження. А також пити більше рідини. В інших регіонах ситуація трохи легша. На сьогодні, середу, 29 червня «червоний» рівень погодної небезпеки оголошено у 19 містах Італії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини