ГоловнаІталіяПапа Франциськ висловив готовність вирушити до Москви, щоб зустрітися з президентом Росії

Папа Франциськ висловив готовність вирушити до Москви, щоб зустрітися з президентом Росії

Папа Римський Франциск висловив готовність вирушити до Москви, щоб зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним та обговорити врегулювання конфлікту в Україні. Про це заявив понтифік в інтерв’ю Corriere della Sera.

“Після 20 днів війни я попросив кардинала [П’єтро] Пароліна передати Путіну повідомлення про те, що я готовий вирушити до Москви», – сказав Папа в інтерв’ю. “Ми поки що не отримали відповіді і продовжуємо наполягати, хоча я побоююся, що Путін не може і не проводитиме цієї зустрічі в даний момент”, – додав він.

Папа Римський Франциск заявив, що “поки не поїде до Києва”. “Я відправив кардиналів Михайла Чорного та Конрада Краєвського, які поїхали туди вже вчетверте. Але я відчуваю, що мені не потрібно їхати. Спочатку я мушу їхати до Москви, я маю спочатку зустрітися з Путіним”, – сказав глава відомства.

Він додав, що його зустріч із патріархом Кирилом відбудеться “14 червня в Єрусалимі”. Як повідомив раніше понтифік, дипломатія Ватикану усвідомила, що «зустріч у цей час може збити з пантелику». У той самий час він охарактеризував відносини з російським духовним лідером як «дуже хороші».

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте