ГоловнаІталіяФранція посилює прикордонний контроль з Італією через суперечку

Франція посилює прикордонний контроль з Італією через суперечку

Прикордонний контроль між Францією та Італією був знову жорсткішим, оскільки між двома країнами виникла суперечка з міграційного питання. Про це повідомляє інтернет-видання InfoMigrants.

Минулими вихідними французька влада вирішила посилити поліцейський контроль на своєму південно-східному кордоні з Італією. Таке рішення було ухвалено після дипломатичної суперечки між сусідніми країнами, викликаної відмовою італійців надати дозвіл на швартування рятувального судна Ocean Viking з мігрантами.

Після дипломатичного скандалу Франція вирішила направити додатково 500 офіцерів для проведення прикордонних перевірок у десяти різних пунктах перетину кордону з Італією.

Щойно це було зроблено, черги на північному прикордонному переході з італійської сторони почали зростати.

Як повідомляє InfoMigrants, міністр Франції у справах Європи Лоуренс Бун назвала кордон Франції з Італією «закритим» та пообіцяла запровадити паспортні перевірки, причому не лише тих, хто перетинає кордон на автомобілях, а й пасажирів поїздів, які курсують між двома країнами.

Прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні у свою чергу заявила, що її країна більше не буде першою, яка б дозволила в’їзд на свою територію мігрантам, яких потім рятують приватні рятувальні судна.

Незабаром після того, як прем’єр-міністр Мелоні зробила таку заяву, італійська влада відмовилася прийняти чотири рятувальні судна з біженцями. Зрештою, мігрантів, які перебували на трьох суднах, висадили на берег, а четверте з 234 людьми на борту — Ocean Viking — застрягло в морі на три тижні і так і не дочекалося «запрошення» на захід у порт. “Вікінг” почав віддалятися від італійських вод і взяв курс на Францію.

У четвер вранці Міністерство внутрішніх справ Франції оголосило, що дає дозвіл рятувальному судну Ocean Viking пришвартуватися в Тулоні, на півдні країни, і засудило рішення Італії. Французький уряд розцінив відмову Італії прийняти Ocean Viking як неприйнятну.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Число незаконних перетинів кордону ЄС стало рекордним

Нинішнього року кількість незаконних перетинів кордону з ЄС стала...

Німеччина повертає стаціонарний контроль на кордонах з кількома країнами ЄС

Після тривалих вагань уряд Німеччини вирішив повернути стаціонарні прикордонні...

Натовпи мігрантів заполонили найменший острів на Канарах

Як повідомляє бельгійський телеканал rtbf, найменший із семи населених...

Одна із країн ЄС подвоює зарплати для мігрантів: де і скільки платитимуть

Уряд Швеції ухвалив рішення про збільшення вдвічі вимог до...

Комісія ЄС активує директиву про тимчасовий захист людей, які рятуються від війни в Україні

Понад 650 000 українців бігли до сусідніх країн-членів ЄС...