ГоловнаІспаніяЄвропа вирвалася в лідери з туризму: ООН СОТ видала приголомшливі цифри

Європа вирвалася в лідери з туризму: ООН СОТ видала приголомшливі цифри

За перші три місяці 2022 року в усьому світі було зареєстровано приголомшливі дані щодо туризму: експерти нарахували 117 мільйонів туристичних прибутків. Це в 2.8 рази більше, ніж за той же період на рік раніше, при цьому цифри показали зростання на 182%. Такі дані у своєму звіті опублікувала Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO), що базується на Мадриді. Згідно з нещодавнім звітом, європейські країни вирвалися у лідери, прийнявши майже вчетверо більше іноземних туристів.

Однак, незважаючи на помітне збільшення кількості міжнародних прибутків, ці показники, як і раніше, залишаються на 43% нижчими за доковідний 2019 рік. Світовий барометр туризму UNWTO показав, що за період з січня по березень 2022 року міжнародний туризм зріс на 182% у річному обчисленні, тоді як пункти призначення в країнах світу прийняли, за оцінками, 117 мільйонів іноземних туристів порівняно з 41 мільйоном, зареєстрованим у першому кварталі 2021 року.

«З додаткових 76 мільйонів міжнародних прибуттів за перші три місяці близько 47 мільйонів було зафіксовано у березні, що свідчить про те, що відновлення набирає обертів», – йшлося у повідомленні.

Згідно з даними, наданими відомством, зростання особливо було помітне в Європі: там було значно покращення в секторах туризму порівняно з іншими територіями. Туризм продовжує відновлюватися потужними темпами. У всьому світі в першому кварталі 2022 року до країн призначення прибуло майже втричі більше іноземних туристів, ніж за аналогічний період 2021 року, причому Європа лідирує у цьому секторі», – також йшлося у доповіді.

Щодо неєвропейських територій, то звіт показав таке:

  • У Південній та Північній Америці спостерігалося значне збільшення числа тих, хто прибув у першому кварталі цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року: кількість туристів збільшилася більш ніж удвічі (до 117%). Тим не менш, ці показники все ще були нижчими від рівня, що існував до пандемії, або на 46% нижче.
  • На Близькому Сході та Африці також спостерігалося значне поліпшення – +132% і +96% відповідно.
  • В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні минулого року було зареєстровано загалом 64-відсоткове збільшення, але все ж таки рівні були на 93% нижчими за показники докоподібного 2019 року після того, як кілька країн ввели заборони на в’їзд та інші превентивні заходи, щоб стримати подальше поширення COVID-19, включаючи тимчасову заборону туристичних поїздок.

У доповіді також було зазначено, що, незважаючи на те, що туризм залишається на рівні, який на 61% «не дотягує» до показників передпандемічного року, поступове відновлення триватиме протягом усього цього року після того, як дедалі більше країн послаблять обмеження на подорожі, введені через коронавірус та його нові штами.

У ході 67-го засідання Європейської комісії було зазначено, що із загальної кількості 47 країн світу, які скасували всі ковідні обмеження, запроваджені для припинення подальшого поширення інфекції, 31 із них перебувають у Європі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини