ГоловнаМіжнародні організаціїЄСПідсумки вихідних: страйки працівників Ryanair в ЄС зіпсували відпочинок 600 тис. туристам

Підсумки вихідних: страйки працівників Ryanair в ЄС зіпсували відпочинок 600 тис. туристам

Ситуацію з першими масовими страйками підрахували в Європі – згідно зі статистикою, приблизно 600 тис. туристів у результаті лише страйку бортпровідників Ryanair зазнали серйозних проблем зі своїми подорожами. В основному постраждали туристи на іспанському напрямі, а також інших середземноморських курортах.

Як зазначають експерти, у нинішній ситуації страйку додатково колапсують авіаперевезення в Європі, при цьому припинятися вони не збираються, навпаки. Деякі експерти в результаті прогнозують цього літнього сезону повний колапс.

Згідно з даними Mabrian – туристичною платформою, що надає інформацію про рейси, від триденного страйку бортпровідників Ryanair постраждали близько 600 000 пасажирів по всій Європі. Йдеться про туристів, які летіли на курорти рейсами з Бельгії, Франції, Італії, Іспанії та Португалії.

Усього через те, що співробітники Ryanаir оголосили страйк у вихідні, не було виконано більше 3 тис. рейсів. Приблизно половина з них, близько 1.5 тис. – це рейси до Іспанії. Працівники вимагають підвищення заробітної плати та зниження робочого навантаження. Туристи загалом такими ж жертвами інфляції та обставин залишаються крайніми.

«Коли авіакомпанії стикаються з вищими витратами на персонал та інфляцією, це ганьба для європейських напрямів. Зазначимо, що у звичайний час деякі з цих туристів могли б вибрати інший спосіб пересуватися або перенести квитки на іншу дату. Зараз вони у безвихідному становищі, оскільки інші авіакомпанії, такі як easyJet, скоротили свої рейси і були змушені назавжди відмовитися від своїх планів», – прокоментував Карлос Чендра, директор з продажу та маркетингу Mabrian.

Нагадаємо, що наступними вихідними знову не пощастить туристам, які сподівалися дешево відлетіти до Іспанії – там запланований триденний страйк з 30 червня по 2 липня. Також в Іспанії планує страйкувати і перевізник easyJet – співробітники з рятівної профспілки USO, оголосили, що у зв’язку з цим планують страйки. Очікуються страйки на три доби з інтервалом у два тижні з 1 липня – сотні членів екіпажу припинять роботу на базах easyJet у Барселоні, Малазі та Пальмі. Доречі раніше ми писали про перелік дат яких слід уникати для перельотів туристам у ЄС, подробиці за посиланням.

Решті, втім, не легше. Експерти вже висловлюють похмурі припущення, що сезон 2022 року стане влітку масових протестів, які паралізують туристичну індустрію протягом усього сезону. А туристам, які так розраховували на відпустку, доведеться в прямому сенсі боротися за місця на рейсах, що залишилися. Подробиці читайте у матеріалі «Туризм у Європі котиться до катастрофи: туристи готуються до справжнього побоїща».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини