ГоловнаІспаніяКурорти Іспанії йдуть на рекорд за кількістю бронювань цього літа

Курорти Іспанії йдуть на рекорд за кількістю бронювань цього літа

Міністерство промисловості, торгівлі та туризму Іспанії оголосило, що кількість заброньованих поїздок до Іспанії у липні та серпні відповідає звичайному літньому рівню. Дев’ять із десяти міжнародних бронювань, зроблених у 2019 році, наразі відновилися.

Спочатку іспанська влада робила ставку на внутрішніх туристів, залучаючи на курорти самих іспанців із центральних регіонів країни. І цей підхід повністю виправдав себе. Крім того, повернулися й міжнародні мандрівники. На думку чиновників, це є достатньою гарантією того, що сезон виявиться успішним, зокрема за економічними показниками.

Згідно з останніми даними, обсяг проданих квитків на внутрішні рейси цього літнього сезону на три відсотки перевищує показники 2019 року, причому найбільш затребувані напрямки — острови.

Очолює таблицю острів Фуертевентура, де кількість бронювань на 39 відсотків більша, ніж у 2019 році. Далі місця в рейтингу переваг туристів розподілилися так:

  • Ібіца – плюс 33%
  • Лансароте – плюс 31%
  • Санта-Крус-де-ла-Пальма – плюс 22%
  • Малага – плюс 6%

Столиця Каталонії Барселона також перевищує допандемійні обсяги: на даний момент вже придбано на дев’ять відсотків більше турів, ніж у 2019 році.

Статистичні дані також показують, що кількість рейсів до Іспанії з-за кордону збільшилася на 89 відсотків порівняно з даними 2019 року, що стало рекордним для міжнародних туристичних прибутків.

Таким чином, є всі підстави вважати, що цього літа Іспанія відновить свої позиції міжнародному ринку. Експерти відзначають, що ці успіхи пов’язані здебільшого з туристами «з решти Європи», оскільки Азія просідає на 70 відсотків, а американські ринки лише пішли у зростання.

Серед країн, що дають основний потік туристів, – Великобританія та Німеччина. Вони також у плюсі ​​порівняно з 2019 роком: на 5 та на 22 відсотки відповідно.

Швеція, Данія та Норвегія демонструють найвище зростання порівняно з періодом до пандемії: +79%, +46% та +33%.

Балеарські острови – найкращі для міжнародних туристів. Продаж квитків на архіпелаг вже на 10 відсотків вищий, ніж у 2019-му. Причому Ібіца зросла на 14 відсотків, а Пальма де Майорка — на дев’ять.

Найбільший інтерес до Іспанії виявляють туристи з найвищою купівельною спроможністю: у готелях преміум-класу на 25 відсотків більше бронювань, ніж до пандемії.

Свіжі новини

Погода

Також читайте