ГоловнаІспаніяІспанія всіх попередила: цього літа на курортах очікується екстремальна ситуація

Іспанія всіх попередила: цього літа на курортах очікується екстремальна ситуація

Про «екстремальну» ситуацію з погодою цього літа на курортах Іспанії, зокрема на Канарських та Балеарських островах, попередили всіх туристів фахівці Державного метеорологічного агентства Іспанії Aemet. Йдеться про вкрай сильну спеку, яка буде досягнута вже в червні і триватиме до вересня.

Як пояснив місцевим ЗМІ Рубен Дель Кампо з Aemet: «Ймовірність того, що наступний квартал буде теплішим, ніж зазвичай, дуже висока». При цьому основний удар спеки приймуть на себе популярні місця відпочинку, такі як Канарські острови, Тенеріфе, Гран-Канарія та Лансароте, а також Балеарські острови, Майорка, Менорка та Ібіца. Імовірність набагато теплішого літа на Канарських островах, а також на північному заході Іспанії нині становить 70%. Також прогнозується дуже суха погода.

На Канарських островах вже вживають заходів: запущено план профілактики, а також система спостереження за впливом високих температур на здоров’я населення, медичні центри були приведені в стан бойової готовності, і в деяких конкретних районах було випущено попередження навіть спеціально для туристів.

«У всіх лікарнях та Службі екстреної допомоги Канарських островів (SUC) є персонал, призначений та спеціально навчений для роботи та ефективної координації послуг у разі можливої ​​теплової хвилі, а також встановлені канали зв’язку», – заявила місцева влада. Причому в цьому режимі їм доведеться жити до середини вересня.

Свіжі новини

Погода

Також читайте