ГоловнаАвстралія10 країн, у яких найпростіше можна отримати подвійне громадянство

10 країн, у яких найпростіше можна отримати подвійне громадянство

Друге громадянство потрібне деяким людям з різних причин. Для когось це шлюб, хтось хоче відкрити свій бізнес, хтось подорожує, комусь просто подобається нова країна, а хтось виходить на пенсію. У будь-якому разі, друге громадянство або додаткове громадянство в новій країні – це добре, оскільки воно допомагає людині у багатьох відношеннях.

Однак при пошуку іншого громадянства завжди корисно розглянути кілька країн на вибір, залежно від ваших потреб. У різних країнах діють різні правила та процеси надання іншого громадянства. В результаті в одних країнах отримати громадянство легко, а в інших – складно. Ось 8 найпростіших країн для набуття громадянства.

Гренада

Це одна з найпростіших країн для набуття громадянства. Країна надає громадянство лише через три місяці після подання заяви. Країна навіть вимагає особистої присутності. Однак під час подання заяви необхідно вказати ключових членів сім’ї, таких як батьки, брати та сестри, бабусі та дідусі або подружжя.

Заява може бути подана двома способами. По одному з них заявник повинен пожертвувати щонайменше 150 000 доларів США до Національного фонду перетворень Гренади. У випадках, коли сім’я складається з чотирьох осіб, сума пожертвування збільшується до 200 000 доларів США. Другий спосіб – інвестування USD 220 000 у місцевий бізнес у сфері нерухомості протягом п’яти років.

Ірландія

Ірландія – найдоступніша країна для отримання громадянства за походженням. Ця країна дозволяє людям сходити в минуле на три покоління. Це означає, що якщо прадід чи прабабусь людини мали ірландське громадянство, то отримати громадянство стає просто.

Проте для того, щоб цей випадок спрацював, уряд завжди перевірятиме, щоб переконатися, що дідусь чи бабуся справді зареєстрували народження та були громадянами країни.

Мексика

У Мексиці людям дозволяється подавати заяву на громадянство після 5 років проживання у країні. У випадках коли людина має мексиканське походження, цей термін скорочується до двох років. Однак у випадку, якщо у заявника є чоловік або діти мексиканського походження або він зробив внесок у розвиток країни в соціальному, художньому, спортивному чи культурному плані, термін також скорочується до 2 років.

Заявник також повинен володіти іспанською мовою та розуміти культуру та історію країни. Однак для набуття громадянства Мексики необхідно відмовитися від громадянства іншої країни.

Канада

У Канаді дуже велика кількість іноземних громадян завдяки хорошій політиці щодо іноземців, і країна має багато можливостей. У Канаді необхідно прожити в країні не менше 1095 днів з 5 років і мати статус постійного жителя.

Ще однією вимогою є сплата прибуткового податку за останні три роки із п’яти років перебування в країні. Заявник також повинен володіти англійською або французькою мовою та продемонструвати знання прав, інститутів, цінностей та історії країни.

Мальта

Це англомовна країна в Європі з добрим кліматом та сприятливими умовами для ведення бізнесу. Мальта відома як сприятлива у податковому відношенні та пропонує безліч визначних пам’яток для своїх відвідувачів. Щоб подати заяву на громадянство на Мальті, необхідно прожити в країні не менше 12 місяців.

Одним із способів отримання громадянства є інвестиції, при цьому від заявника потрібно пожертвувати не менше 650 000 євро у державний фонд національного розвитку, придбати нерухомість вартістю 350 000 євро, інвестувати 150 000 євро у державні облігації чи акції або орендувати нерухомість вартістю 16 000 євро на рік протягом п’яти років.

Перу

Щоб отримати дозвіл на проживання, людина повинна бути готова піти вчитися в школу в країні, відкрити свій бізнес або довести здатність заробляти понад $1000 щомісяця на пенсію або інвестиції. Отримавши дозвіл на проживання в Перу, людина повинна прожити в країні два роки, перш ніж вона зможе подати заяву на отримання громадянства.

Перед тим, як отримати паспорт, необхідно пройти мовний тест. У деяких випадках заявник може вимагати змінити ім’я на іспанський манер. Проте країна пропонує подвійне громадянство.

Сінгапур

Сінгапур – це країна, яка вітає нових громадян, і в ній спостерігається велика кількість людей, які беруть громадянство. Країна добре розвинена та швидко рухається у правильному напрямку, що робить її ідеальною для тих, хто шукає громадянство.

У Сінгапурі для отримання постійного посвідки на проживання, працевлаштування або відкриття бізнесу необхідно укласти шлюб з громадянином країни. Після двох років проживання у країні людина отримує право на громадянство. Проте в країні є низка інвестиційних вимог, які необхідно виконати під час подання заяви на отримання громадянства. Для отримання громадянства Сінгапуру необхідно відмовитись від попереднього громадянства.

Португалія

Одна з найкращих речей у Португалії – це золота віза, яка може легко призвести до отримання громадянства. Після того як людина інвестує в країну, вона отримує п’ятирічний дозвіл на проживання разом із утриманцями, що дозволяє йому вільно в’їжджати в країну, працювати і жити там.

Країна не пропонує прямого громадянства через інвестиції, але отримання золотої візи є чудовою нагодою наблизитися до громадянства. Щоб отримати золоту візу, необхідно зробити одну з таких дій. Перевести не менше 1 мільйона євро капіталу на будь-який затверджений рахунок, створити не менше 10 нових робочих місць, інвестувати в нерухомість на загальну суму 280 000 євро для реконструкції та 400 000 євро у місцях з низькою щільністю населення, інвестувати 350 000 євро у португальську компанію, створює постійні робочі місця, на п’ять років.

Нова Зеландія

Нова Зеландія – розвинена країна з доброю імміграційною політикою, яку мандрівники можуть використовувати для отримання постійного посвідки на проживання та можливого громадянства. Країна добре відома своєю програмою кваліфікованої міграції. Ця програма має кілька критеріїв, але необхідно бути молодше 55 років, мати кваліфікацію у певній галузі та досвід роботи. Таким чином, можна подати заяву на отримання резидентської візи.

Австралія

Австралія – приваблива країна з кількома програмами, які можуть дати шанс відвідати туристу. Візу резидента можна легко отримати завдяки навчанню, роботі та іншим факторам. Коли йдеться про переїзд до Австралії по роботі, людина має бути молодшою ​​за 50 років і мати досвід роботи. Після цього легко подати заяву на отримання громадянства.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Німеччина значно спростила правила набуття громадянства

Німецький парламент ухвалив закон про спрощення процедури набуття громадянства...

Найменші країни світу: топ-12

Ці країни могли б пояснити свою «маленькість», але мандрівники...

Усі способи отримати ВНЖ в Італії

Якщо іноземець планує перебувати в Італії довше 90 днів,...

Шість способів отримати громадянство Туреччини

Закон про громадянство Туреччини передбачає шість способів отримати паспорт:...

Експерти пояснили, як отримати «золотий паспорт» Туреччини

"Золотий паспорт" Туреччини - це паспорт, який інвестори отримують...