ГоловнаВізиУ яких країнах найбільше проблем із видачею віз?

У яких країнах найбільше проблем із видачею віз?

Підготовка до подорожі при оформленні документів для деяких країн займає більше часу, ніж зазвичай, через складні та обтяжливі процеси оформлення віз. До яких країн навряд чи можна отримати візу. Ось список країн, які важко отримати візу, складений журналом Ceoworld.

Північна Корея

Північна Корея – ще одна країна у списку найскладніших візових процесів. Насамперед, туристи, які бажають відвідати країну, мають оформити візу через затверджені державою туристичні агенції, але це ще не все. Якщо ваша віза не буде схвалена, вам буде відмовлено у можливості досліджувати країну. Трапляються випадки, коли навіть жителі Південної Кореї не мають права на отримання візи.

Сомалі

Загалом Сомалі класифікується як одне з найнебезпечніших місць у світі для відвідування туристами, і тури країною взагалі не рекомендуються. Це видно зі складного процесу отримання візи. Насамперед, в’їзд до Сомалі як турист не заохочується, і якщо ви якимось чином отримаєте доступ до країни, вас супроводжуватиме охоронець для вашої безпеки.

Іран

В Ірані також є складний процес перевірки заявників на отримання візи. Відвідувачі повинні мати код підтвердження, який прикріплений через іранське туристичне агентство. Якщо ви зі США, Великобританії, Канади, Колумбії, Іраку, Йорданії, Бангладеш, Пакистану та Шрі-Ланки, вам зазвичай відмовляють у візі після прибуття.

Туркменістан

Туркменістан перебуває у списку найменш відвідуваних країн саме через свою сувору візову політику. Однак, якщо ви все ж таки хочете відвідати країну, вам може знадобитися заповнити довгі анкети на отримання візи у Державній міграційній службі. Процедура затвердження може тривати до місяця.

Саудівська Аравія

Хоча отримання візи до Саудівської Аравії з роками стало простіше, все ж таки існують деякі правила, які мають слідувати відвідувачі. Наприклад, такі місця, як Мекка та Медіна, заборонені для немусульман.

Чад

Ще одна країна у списку – Чад. Що робить процес отримання візи настільки складним, то це те, що в країні немає стандартних термінів обробки заяви. Форма заявки доступна лише французькою мовою, тому заявники повинні вільно володіти цією мовою.

Бутан

За винятком таких країн, як Індія, Бангладеш та Мальдіви, отримання віз для в’їзду до країни утруднене. Тим не менш, ви все одно можете в’їхати в країну, організувавши поїздку і зрештою сплативши консульський збір заздалегідь.

Куба

Куба – ще одна країна, яку досить важко відвідати. Якщо ви якимось чином отримаєте дозвіл на поїздку, ви отримаєте туристичну рожеву карту.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

У соціальних мережах часто рекламуються туристичні напрями, які здаються...

Найбільш закриті. До яких країн туристам майже неможливо потрапити

З кожним роком все легше мандрувати світом. Головне -...

Найзагадковіша країна знижує туристичний податок у 2 рази, щоб залучити більше туристів

Найзагадковіша країна світу заявила, що знижує туристичний податок у...

Дев’ятеро туристів загинули під час нападу бойовиків на готель у Сомалі

Щонайменше дев'ять людей загинули внаслідок атаки бойовиків на прибережний...

Франція слідом за Венецією та Бутаном обмежить кількість туристів

Казкові острови Французької Полінезії стануть менш доступними після того,...