ГоловнаLifeStyleПричини, чому в Індії не їдять цибулю та часник

Причини, чому в Індії не їдять цибулю та часник

В Індії багато незвичайних заборон, які можуть нас здивувати. Наприклад, заборона на часник та цибулю у стравах.

Звичайно, не всі індійці дотримуються цього правила. Його суворо практикують прихильники релігії під назвою джайнізм. Джайни також не їдять овочі, що побували під землею. Буддисти також дотримуються цього принципу. Вони переконані, що викорінення коренеплодів веде до насильства над живими організмами, що мешкають під землею.

Деякі джерела стверджують, що часник, як і аспірин, розріджує кров, змушує людину нервувати і може змінити нашу поведінку на гірший бік. Крім того, часник і цибуля вважаються афродизіаками, підвищують статевий потяг та активність, що негативно позначається на духовному житті людини.

Брахмани кажуть, що цибуля, часник і гриби ростуть у нечистих місцях і тому непридатні для споживання людиною. Але якщо в індійському будинку можна знайти цибулю та часник, то до грибів це не відноситься.

Запах також впливає на відмову від цих продуктів.

Під час поклоніння індуси використовують пахощі, квіти та інші приємні аромати. Вважається, що божества дуже чутливі до різноманітних запахів і таким чином люди привертають їхню увагу. А неприємний запах просто відштовхне Бога від людини.

Асафетида – приправа, що використовується у місцевій кухні. Це затверділе молоко з кореня смердючої ферули, яке нагадує часник часник. Проте не залишає неприємного запаху після використання.

Раніше DIP писав, чому китайці не п’ють молоко.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте