ГоловнаCOVID Travel NewsЩе 11 країн, які зняли обмеження для туристів

Ще 11 країн, які зняли обмеження для туристів

Заходи боротьби з COVID-19 продовжують пом’якшувати у всьому світі. У черговій добірці Dip.org.ua розповість про країни, які вирішили послабити обмеження для туристів.

Грузія

У Грузії з 28 березня скасовують правило обов’язкового носіння масок на відкритих просторах. Поки що засоби індивідуального захисту потрібно носити тільки в громадському транспорті та закритих приміщеннях. Сьогодні ж знімають усі обмеження на кількість відвідувачів об’єктів харчування, а також спортивних, культурних та громадських заходів.

Польща

З 28 березня у Польщі відмовляються від масочного режиму та обов’язкового карантину для туристів.

Ізраїль

В Ізраїлі скасовано майже всі основні карантинні обмеження, пов’язані із поширенням COVID-19. Так, “зелений паспорт” місцевим громадянам та туристам більше не потрібен для заселення в готелі, відвідування ресторанів, магазинів та інших громадських місць. Такий документ буде потрібний лише на заходах “з підвищеним ризиком”, наприклад, на урочистостях або вечірках з великою кількістю учасників. З антиковидних заходів в Ізраїлі залишилися лише маски: влада продовжила вимогу про носіння масок у закритих приміщеннях до 15 квітня 2022 року.

Швеція

Швеція з 1 квітня знімає всі обмеження для громадян третіх країн. В’їзд дозволено без надання ПЛР- та антиген-тестів та сертифікатів вакцинації або одужання. Раніше такі правила діяли лише для громадян Євросоюзу.

Кенія

Раніше Кенія зняла більшість обмежень, включаючи обов’язкове носіння захисних масок у громадських місцях та всі види карантину для тих, хто отримав позитивний результат тесту. Як зазначають в АТОР, щепленим туристам більше не потрібний ПЛР-тест до вильоту.

Невакциновані мандрівники, як і раніше, повинні мати негативний результат тесту ПЛР за 72 години до від’їзду до Кенії та пройти експрес-тест на антиген після прибуття за плату у розмірі 30 доларів. У разі позитивного результату потрібно пройти ПЛР-тест за 50 доларів. Від тестування звільнено дітей до п’яти років.

Південно-Африканська Республіка

ПАР скасувала вимогу про ПЛР-тестування після прибуття для щеплених мандрівників. Для в’їзду потрібно сертифікат вакцинації або негативний результат ПЛР-тесту не старше 72 годин. Маски більше не потрібні в громадських місцях на відкритому повітрі, але їх, як і раніше, потрібно одягати у торгових центрах, музеях, ресторанах та у громадському транспорті.

Сейшельські острови

З 15 березня вакцинованих туристів звільнили від ПЛР-тестів до вильоту на Сейшели. Щепленими вважаються дорослі віком від 18 років, які отримали перші дві дози вакцини проти COVID-19, а також бустерну дозу, якщо з моменту первинної вакцинації минуло шість місяців. Підліткам від 12 до 18 років достатньо одержати дві дози препарату.

Невакциновані або частково вакциновані відвідувачі повинні надати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше ніж за 72 години до вильоту, або експрес-тест на антиген давністю не більше 24 годин.

Гонконг

Гонконг з 1 квітня скорочує термін карантину для тих, хто прибуває з-за кордону з 14 до 7 днів, якщо у них буде негативний результат тесту на COVID-19 на шостий та сьомий дні самоізоляції.

Сінгапур

Сінгапур з 1 квітня дозволить в’їзд з туристичною метою вакцинованим мандрівникам. Щеплені пасажири не повинні проходити карантин після прибуття в Сінгапур, але їм необхідно здати ПЛР-тест за 48 годин до вильоту.

Індія

В Індії з 31 березня скасовують усі обмежувальні заходи, запроваджені через пандемію. Жителі країни при цьому повинні продовжувати носити медичні маски та дотримуватися правил гігієни для запобігання зараженню коронавірусом.

Індонезія

В Індонезії з 23 березня іноземним туристам можна відпочивати на індонезійських островах, у тому числі на Балі, без дотримання карантину. Не потрібно бронювати спеціальний готель. Обов’язковою вимогою залишаються ПЛР-тести. Перший тест необхідно зробити протягом 48 годин до поїздки до Індонезії, другий – після прибуття.

Раніше, за інформацією АТОР, про відміну або пом’якшення антиковідних заходів повідомили ще 20 країн: Італія, Болгарія, Молдова, Німеччина, Великобританія, Греція, Нідерланди, Франція, Узбекистан, Таїланд, Іран, Камбоджа, В’єтнам, Монголія, Бангладеш, Мальдіви , Намібія, Канада та Австралія.

Свіжі новини

Погода

Також читайте