ГоловнаГрузіяПутін дозволив польоти в Грузію: авіакомпанії РФ літатимуть між Москвою та Тбілісі...

Путін дозволив польоти в Грузію: авіакомпанії РФ літатимуть між Москвою та Тбілісі по 7 разів на тиждень

“Асортимент” країн, куди доступні тури та прямі вильоти з Росії, може найближчим часом поповнитися ще однією. У середу, 10 травня, Путін дозволив польоти до Грузії, визнавши таким, що втратив чинність, рішення 2019 року. У свою чергу, МЗС РФ зняло рекомендацію росіянам утримуватися від поїздок до Грузії. У підсумку, за оцінками туроператорів, більш-менш масовий організований туризм може «сприйняти» вже наприкінці травня, а туроператори на той час навіть зможуть підняти до Грузії чартери.

Буквально в документі, розміщеному на офіційному інтернет-порталі правової інформації міститься заява про визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента Російської Федерації від 21 червня 2019 р. № 287 «Про окремі заходи щодо забезпечення національної безпеки Російської Федерації та захист громадян Російської Федерації від злочинних та інших протиправних дій», яким якраз і «закривалася» Грузія.

Також був коментар від МЗС, в якому повідомлялося докладніше, що у зв’язку зі скасуванням цього указу відновлюється пряме авіасполучення з Грузією. Крім того, скасовується рекомендація МЗС Росії від 21 червня 2019 року російським громадянам утримуватися від поїздок до Грузії. Водночас при відвідинах цієї країни слід враховувати аспекти безпеки, виявляючи обачність», – додали у російському міністерстві.

До речі, також скасовано візовий режим, який Росія прийняла з Грузією: грузини зможуть в’їжджати в країну через відкриті для міжнародних перевезень пункти пропуску без віз на строк до 90 днів.

“В даний час перевізниками ведеться підготовка до відновлення польотів. Російські авіакомпанії щотижня здійснюватимуть 7 прямих рейсів з Москви до Тбілісі та назад. Польоти виконуватимуться на повітряних суднах вітчизняного виробництва”, – зазначив представник Мінтрансу РФ.

До припинення авіасполучення з РФ до Грузії літали “Аерофлот”, “Уральські авіалінії”, S7, Red Wings, “ЮТейр”, “Перемога”. У напрямку Росії рейси виконували Georgian Airways та MyWay Airlines.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Тбілісі збудують новий міжнародний аеропорт

У столиці Грузії Тбілісі з'явиться новий аеропорт, тому що...

Пасажирка рейсу з Москви до Єревану заявила про бомбу в рюкзаку

Пасажирка рейсу, що летів із Москви до Єревану, повідомила...

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa попередила про масштабні перебої у польотах

Профспілка Ver.di закликала наземний персонал найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa...

Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири

Бортпровідники ненавидять працювати у певній секції на борту літаків...