ГоловнаCOVID Travel NewsФінляндія та ще 4 країни скасували ковідні обмеження для туристів

Фінляндія та ще 4 країни скасували ковідні обмеження для туристів

Фінляндія знімає обмеження на в’їзді всім іноземних туристів. Пасажирам, які прибувають з-за меж Шенгенської зони або ЄС, більше не потрібно пред’являти паспорт/сертифікат вакцинації або негативний результат тесту на коронавірус.

Також, за даними місцевих ЗМІ, більше не проводитимуть тестування на COVID-19 у пунктах перетину кордону. Нові правила в’їзду набудуть чинності 30 червня.

Естонія

З 16 червня відмовилися від антиковидних заходів та в Естонії. Уряд заявив, що всі громадяни третіх країн, незалежно від громадянства, більше не зобов’язані по прибутті пред’являти довідку про щеплення, одужання або з негативним ПЛР-тестом.

Крім скасування правил в’їзду для мандрівників із країн, що не входять до ЄС, термін дії карантину спливає 1 липня. Це означає, що пацієнти з COVID-19 та контактували з ними більше не повинні залишатися в самоізоляції.

Єгипет

Влада Єгипту зняла всі коронавірусні обмеження на в’їзді в країну незалежно від громадянства тих, хто прибуває з 17 червня. Раніше для в’їзду в Єгипет потрібно було пред’явити або документ про проходження повного курсу вакцинації препаратами Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinopharm, Sinovac, Sputnik, Johnson та Johnson, або довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, який був зроблений не раніше 72 годин до вильоту. або негативний результат експрес-тесту зробленого за 24 години до вильоту. Діти до 12 років звільнялися від здавання аналізів.

Грузія

Грузія повертається до докоподібних правил в’їзду всім іноземців. Нові заходи набули чинності 15 червня.

“Будь-яка особа, яка прибуває з-за кордону (незалежно від громадянства), при виїзді з будь-якої країни звільняється від обов’язку надання документа, що підтверджує повний курс вакцинації проти COVID-19, або негативного ПЛР-тесту за останні 72 години до візиту та самоізоляції”, – йдеться у документі, підписаному прем’єр-міністром Грузії.

Узбекистан

Для туристів, що прибувають в Узбекистан, знято всі обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу. Рішення Республіканської спеціальної комісії набуло чинності з 10 червня 2022 року.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини