ГоловнаГрузіяДвох грузинських срібних медалістів відсторонили від Олімпіади

Двох грузинських срібних медалістів відсторонили від Олімпіади

Двох спортсменів з Грузії відсторонили від Олімпійських ігор в Токіо за порушення COVID  обмежень. Про це повідомляє авторитетна японська газета Nikkan Sports.

За даними ЗМІ, акредитації позбавили срібних призерів Олімпійських ігор – дзюдоїстів Важу Маргвелашвілі і Лашу Шавдатуашвілі. Стверджується, що вони були помічені на Токійській телевежі, що є порушенням вимог до спортсменів із запобігання розповсюдження коронавіруса.

Згідно з регламентом, переміщення учасників Олімпіади можливі тільки між місцем проживання, місцем тренувань і місцем виступів. Виходити в місто категорично забороняється.

Спікер організаційного комітету ОІ Масанори Така визнав факт порушення спортсменами існуючих правил, однак не став називати імена або країни, які вони представляють.

«Нам відома ця інформація. Я не буду розголошувати конкретні приклади, але само собою зрозуміло, що в випадках, коли є підозра на порушення, ми проводимо розслідування і приймаємо відповідні заходи. А саме, були зроблені жорсткі попередження, взяті пояснення, а також тимчасово припинено дію пропусків», – сказав Така на прес-конференції 31 липня.

В Олімпійському комітеті Грузії досі не коментували цю інформацію.

Збірна Грузії на Олімпіаді поки завоювала чотири медалі – одне золото, три срібла і одну бронзу. Зараз в медальному заліку Ігор команда займає 22-е місце.

Олімпіада в Токіо проходить практично без уболівальників. Влада Японії також вирішила відмовитися від фан-зон, переглядів на великих екранах і інших заходів.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте