ГоловнаВізиЗолота віза Греції стала найпопулярнішою в Євросоюзі

Золота віза Греції стала найпопулярнішою в Євросоюзі

Грецька «Золота віза» — одна з найбільш популярних програм отримання посвідки на проживання в обмін на інвестиції в Європейську економіку, причому попит значно зріс у першій половині 2022 року.

Згідно зі звітом компанії Tranio, що займається брокерською діяльністю у сфері нерухомості, кількість запитів на отримання грецької програми «Золота віза» у першому півріччі зросла на 127 відсотків порівняно з відповідним періодом 2021 року.

Середня кількість іноземних покупців нерухомості, які бажають отримати посвідку на проживання або громадянство в європейських країнах, збільшилася в 2021 році на 20 відсотків.

Динаміка інтересу до програм отримання «Золотих віз», а отже, і паспортів для покупців нерухомості у 2021 році показує:

Португалія входить до країн-фаворитів, набравши 100-відсотковий приріст.

Чорногорія у плюсі ​​на 50 відсотків порівняно з минулим роком.

Іспанія додала 28 відсотків, інтерес до Кіпру залишається незмінним, а ось у Латвії цей показник знизився на 38 відсотків.

Однак найпопулярнішими програмами зростання попиту в першій половині 2022 року є грецька золота віза, за якою йдуть «Золоті паспорти» Туреччини (+24%), Мальти (18%) та Чорногорії (+12%). Згідно з програмою Італії “Проживання за рахунок інвестицій”, за першу половину 2022 року вона піднялася на 11 відсотків.

За межами Європи лідирує “Золота віза” ОАЕ, запити на яку зросли на вісім відсотків порівняно з першою половиною 2021 року. За ОАЕ слідують Green Card США — зростання склало чотири відсотки, і «Золота віза» Таїланду — плюс чотири відсотки.

Звіт The Expat Insider 2022 показав, що Португалія та Іспанія були двома найкращими країнами для експатів, які проживають у Європі, посівши четверте та шосте місця відповідно.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини