ГоловнаCOVID Travel NewsСтало відомо, що чекає на українців у трьох найпопулярніших європейських країнах на...

Стало відомо, що чекає на українців у трьох найпопулярніших європейських країнах на новорічні свята

У той час як варіант коронавірусу «Омікрон» продовжує швидко поширюватися, захоплюючи нові території, найпопулярніші європейські країни, незважаючи на різдвяну пору, посилили обмеження та не готові зустрічати туристів масово. Проте українцям, які готові змиритися з великою кількістю обмежень на час подорожі, слід ознайомитися з чинними правилами країн, які традиційно мають попит на новорічні свята.

Франція

Будучи найвідвідуванішою європейською країною у доковідний час, Франція запровадила низку заборонених заходів, щоб стримати тиск «омікрону». Так, у країні заборонили їсти і пити у публічних місцях, оскільки на час їди доводилося б знімати захисні маски. А медичні маски обов’язкові як у громадських місцях, наприклад магазинах, так і в транспорті.

Водночас влада пішла на мінімальні поступки, скасувавши комендантську годину новорічної ночі. Проте залишаться закритими нічні клуби – дату відкриття чиновники не взялися назвати, а у кафе та барах обслуговуватимуться лише столики. Так вирішено скоротити кількість тих, хто одночасно прибуває в одному приміщенні.
Прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс оголосив, що до 17 січня, на весь період свят, збори в закритих приміщеннях будуть обмежені двома тисячами людей, а збори просто неба – п’ятьма тисячами.

Німеччина

У багатьох провінціях Німеччини знову закриті спортивні зали, басейни, нічні клуби і кінотеатри. Крім того, туристам та місцевим заборонили збиратися компаніями понад десять осіб, причому всі мають бути щеплені. На відміну від Франції, у Гамбурзі напередодні Нового року діятиме комендантська година, жодних послаблень для відпочиваючих влада вирішила не робити.

Греція

Ще один популярний напрямок – Греція – оголосив, що з 3 січня бари та ресторани залишатимуться закритими до 12:00, при цьому одночасно посадити за один стіл зможуть лише не більше шести осіб.

У курортній країні з 24 грудня діє норма на захисні маски. Так, міністр охорони здоров’я Греції Танос Плевріс заявив, що маски з високим захистом типу KN95 або FFP2 стали обов’язковими для використання у продуктових магазинах та громадському транспорті, а також будуть обов’язковими для працівників сектору харчування та напоїв з 3 січня 2022 року. Проста медична маска підходить для використання, якщо одягати їх відразу по дві. Це поширюється всіх місць з великим скупченням людей.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар пояснив, кому небезпечно їсти курку, а кому корисно».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода