ГоловнаГотеліBooking.com пояснив причини введених обмежень щодо готелів Криму

Booking.com пояснив причини введених обмежень щодо готелів Криму

Представники голландської компанії Booking.com пояснили, із чим пов’язані обмеження у роботі з кримськими готелями. Згідно з політикою сервісу, зупинятися в готелях республіки можна лише відвідуючи півострів з діловими цілями, розповіли журналістам у прес-службі організації.

Йдеться про торгові санкції, запроваджені Євросоюзом і, відповідно, урядом Нідерландів щодо Криму. І хоча зараз пропонувати готелі півострова на платформі Booking.com не заборонено, компанія внесла істотні зміни у процес взаємодії мандрівників та об’єктів розміщення.

Зокрема, тепер у системі можна забронювати номер у готелі регіону лише для одного дорослого. Крім того, обмін повідомленнями з готелем вимкнено. Очевидно, що це виключає відвідування республіки з туристичними цілями.

Тим часом Міністерство туризму і курортів тимчасово окупованого Криму планує звернутися до ФАС у зв’язку зі ситуацією, що склалася. У відомстві вважають, що тут простежуються ознаки несумлінної конкуренції. Крім того, місцевим об’єктам розміщення рекомендовано припинити співпрацю з Booking.com та віддати перевагу аналогічним агрегаторам та туристичним компаніям.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини