ГоловнаТуризмУ Криму порадили готелям відмовитись від Booking.com

У Криму порадили готелям відмовитись від Booking.com

Міністерство курортів та туризму тимчасово окупованого Криму звернулося до готелірів із рекомендацією відмовитися від співпраці з Booking.com. Про це у четвер, 13 січня, журналістам розповіли у прес-службі відомства.

Зокрема, глава міністерства Вадим Волченко запропонував готелям республіки безпосередньо працювати з російськими туроператорами, турагентами та системами онлайн-бронювання, а не вдаватися до послуг іноземних агрегаторів.

Зазначимо, коментарі Мінтуризму пішли після низки публікацій про те, що Booking.com запровадив додаткові обмеження щодо кримських засобів розміщення. Так, через сервіс гості півострова можуть забронювати номер лише на одну дорослу людину, що відповідає функціоналу ділових, а не туристичних поїздок.

Крім того, компанія відключила можливість обміну повідомленнями між готелями та клієнтами. Ці санкції в основному накладені на готелі, зареєстровані в Booking.com після 2014 року.

У Міністерстві туризму пояснили, що вже зверталися до компанії за роз’ясненнями щодо обмежень. Проте виразної відповіді отримати не вдалося.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода