ГоловнаCOVID Travel NewsФранція оголосила про критичну ситуацію: жорсткі обмеження посиляться прямо в новорічні свята

Франція оголосила про критичну ситуацію: жорсткі обмеження посиляться прямо в новорічні свята

Франції не до свят – влада оголосила, що з першого тижня січня 2022 року в країні почнуть діяти дуже жорсткі ковід-обмеження на тлі побоювань щодо омікрон-штаму, наприклад, змінено термін для ревакцинації – тепер він став суперкоротким. Причина посилення заходів у новорічні канікули – минулими вихідними у Франції було зареєстровано рекордний показник випадків зараження з моменту початку пандемії. Проте президент Макрон, як і раніше, наполягає на тому, що туристам із країн-учасниць ЄС можна в’їжджати до країни без тесту на коронавірус.

Щоб запобігти подальшому поширенню нового штаму, Франція оголосила, що країна планує скоротити проміжок часу між останньою дозою вакцини та ревакцинацією з чотирьох до трьох місяців. Це означає, що як тільки це правило буде затверджено і набуде чинності, тільки ті, хто пройшов ревакцинацію через три місяці після останньої дози, будуть вважатися повністю щепленими, у решти – коди анулюються.

Крім того, щоб тримати ситуацію під контролем, Франція вимагатиме підтвердження повної вакцинації для всіх, хто бажає відвідувати громадські місця з 15 січня, за умови, що нова модифікація сертифікату вакцинації буде схвалена французьким парламентом. Якщо це нове правило буде схвалено, що має на руках лише негативний результат тесту, буде відмовлено у доступі до громадських місць.

Крім того, враховуючи, що тільки минулої суботи у Франції було зареєстровано понад 100 000 нових випадків зараження, що стало найвищим показником з початку пандемії, влада оголосила, що з 3 січня застосовуватимуться більш суворі національні правила.

Відповідно до нових правил, з 3 січня набувають чинності такі правила:

  • віддалена робота стане обов’язковою для всіх, хто може виконувати свої функції з дому;
  • заходи у приміщенні буде обмежено 2 000 відвідувачів, а заходи на відкритому повітрі – 5 000;
  • нічні клуби залишаться закритими до наступного повідомлення;
  • носіння масок буде обов’язковим.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) показали, що у Франції лише за останні сім днів було зареєстровано 499 285 нових випадків інфекції COVID-19. Що стосується випадків зараження «омікроном», Європейський центр із профілактики та контролю захворювань (ECDC) показав, що станом на 19 грудня в країні було зареєстровано 347 випадків захворювання.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон наполягав на тому, що країна не запроваджуватиме додаткові правила в’їзду для мандрівників з ЄС і заявив, що повністю вакцинованим туристам, які прибудуть до Франції з країн-учасниць блоку, як і раніше, буде дозволено в’їзд до Франції без необхідності проходити. тестування чи карантинні зобов’язання.

Іншої думки дотримується керівництво Фінляндії: влада посилила умови в’їзду на свою територію з 28 грудня, зобов’язавши всіх туристів пред’являти результати ПЛР-тесту незалежно від країни прибуття. Подробиці читайте у матеріалі «Фінляндія з 28 грудня розпочала допуск іноземних туристів за жорсткими правилами».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар пояснив, кому небезпечно їсти курку, а кому корисно».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода