ГоловнаКвиткиЕксперти: Дешевих авіаквитків по Європі більше не буде

Експерти: Дешевих авіаквитків по Європі більше не буде

Експерти французької інвестиційної компанії Allianz Trade розповіли, чому туристам більше не варто розраховувати на дешеві авіаквитки Європою.

Аналітики провели дослідження і з’ясували, що перельотів Європою вартістю від 7 до 40 євро вже не буде: через проблеми авіаперевізники змушені підвищувати ціни.

Так, вартість авіагасу з початку року майже подвоїлася (+89%), і з метою економії авіакомпаніям доводиться оптимізувати розклад та скасовувати рейси.

Ще одним фактором підвищення цін на квитки є поступовий перехід на більш екологічне паливо зі спеціальними добавками, яке дорожче за звичайне в два з половиною рази.

Крім того, існує необхідність оновлення авіапарку в умовах підвищення кредитних ставок, збільшення зарплат співробітникам і зростання витрат на обслуговування в аеропортах.

За даними експертів, вартість квитків зросте ще на 21% у 2022 році, що зробить як внутрішні Європою, так і міжнародні перельоти набагато дорожче, ніж зараз. Згідно з прогнозами, до 2025 року ціна перельотів у лоукостерів збільшиться вдвічі і не буде нижчою за 50–60 євро.

Свіжі новини

Погода

Також читайте