ГоловнаCOVID Travel NewsВлада Чилі оновила вимоги до в'їзду для іноземних мандрівників

Влада Чилі оновила вимоги до в’їзду для іноземних мандрівників

Міжнародні кордони Чилі відкриті для вакцинованих іноземних громадян-нерезидентів, які відповідають низці вимог відповідно до поточного плану уряду Чилі щодо боротьби з COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я Чилі оновило документ «Захищені кордони» як для іноземців-нерезидентів, так і для мешканців Чилі. Відповідно до нього існує три рівні бойової готовності на міжнародних кордонах країни. Нині Чилі перебуває в рівні тривожності 1, який передбачає обмежень на поїздки. Проте, деякі обмежувальні заходи існують.

Відповідно до рівня 1 в’їжджають до Чилі зобов’язані:

– Заповнити онлайн-форму Travel Affidavit не пізніше, ніж за 48 годин до посадки, вказавши контактну інформацію, а також дані про стан здоров’я та маршрут. У цій формі відображатиметься перевірочний QR-код.

– У пункті в’їзду до Чилі пройти діагностичний тест (вибірково). У разі виявлення інфекції прибулого буде ізольовано відповідно до загальних санітарних правил.

– Іноземці також мають пред’явити документи, що підтверджують наявність медичної туристичної страховки, яка покриває медичне обслуговування, пов’язане з COVID, на час поїздки. Неподання цього документа може призвести до відмови у в’їзді до країни.

Хоча вакцинація в Чилі є добровільною, вона необхідна для отримання санітарного пропуску. Перепустка потрібна для відвідування готелів, ресторанів, театрів, а також для проїзду в автобусах та інших туристичних послуг. Надісланий запит буде схвалено або відхилено протягом максимум 48 робочих годин. Якщо протягом цього періоду не буде отримано жодної відповіді, буде видана Тимчасова перепустка на пересування терміном на 96 годин.

Якщо турист в’їжджає в країну з тимчасовою перепусткою на пересування та після закінчення 96 годин запит на постійну перепустку відхиляється, у нього буде можливість пройти ПЛР-тест, який може бути використаний як заміна перепустки на пересування.

Туристи можуть в’їхати до Чилі через спеціальні аеропорти в Сантьяго, Ікіке, Антофагасті та Пунта-Аренасі. Можливий в’їзд через сухопутні кордони, включаючи Пасо-Ріо-Дон-Гільєрмо, Пасо-Футалеуфу, Пасо-Уемулес, Пасо-Джейнімені, Пасо-Монте-Аймонд та Пасо-Лос-Лібертадорес.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...