ГоловнаБілорусьКолишній посол розповів про участь Білорусі у нападі Росії на Україну

Колишній посол розповів про участь Білорусі у нападі Росії на Україну

– Лукашенко надав територію Білорусі для того, щоб російські війська могли зібрати свої сили, а вся військова інфраструктура стала доступною для сил Російської Федерації, – заявив Павло Латушка, колишній посол Білорусі в Республіці Польща.

Є згода послів країн ЄС на економічні санкції проти Білорусі за співучасть у вторгненні до України. Висновки брюссельського кореспондента Польського радіо Беати Пломецької показують, що це заборона експорту товарів, але рішення про виключення Білорусі із системи фінансових розрахунків SWIFT немає.

Колишній посол Білорусі в Республіці Польща розповів про участь Білорусі у нападі Росії на Україну в ефірі Польського радіо 24. Як зазначив Павло Латушко, «Лукашенко сказав, що Україна буде захоплена через 3/4 дні». – Про це він сказав в інтерв’ю російському телебаченню перед вторгненням Путіна в Україну, – зазначив він.

Роль Лукашенка

– Це потрібно наголосити і не можна забувати про роль Лукашенка, – наголосив він. – Він зробив доступною територію Білорусі для того, щоб російські війська могли зібрати свої сили, і вся військова інфраструктура, аеропорти підготовлені та доступні для сил Російської Федерації, – наголосив він.

– З території Білорусії також були випущені ракети по Україні, а Лукашенко такий самий агресор, як і Путін, – зазначив він. – Коли ми чуємо про запровадження санкцій, обмежень щодо Путіна, а не запроваджуються аналогічні санкції, як щодо Лукашенка, це незрозуміло, – оцінив він.

За його словами, відмова від санкцій “буде тією ж помилкою, яка була скоєна півтора роки тому, коли білоруський народ розпочав свою тяжку боротьбу з диктатором Лукашенком”.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Президент ОАЕ виділить US$ 100 млн постраждалим від війни в Україні

Президент Об'єднаних Арабських Еміратів Його Високість шейх Мухаммед бен...

Туристам дали поради, яких правил безпеки варто дотримуватись при подорожах під час війни

Навіть в умовах війни туристична галузь продовжує функціонувати. У...

Стало відомо, як війна в Україні вплинула на європейський туризм

Чим довше триває війна в Україні, тим більше від...

Російські туристи скаржаться на цькування росіян у Грузії через Україну

Страждання російського туриста в Грузії, представила читачеві британська газета...

В Україні запустили тури до місць військових битв

Зробити тури туристам, які бажають «полоскотати нерви» найсильнішим екстримом,...