ГоловнаБілорусьАмериканська розвідка попередила щодо входження білоруських військ в Україну

Американська розвідка попередила щодо входження білоруських військ в Україну

Білоруські війська, найімовірніше, приєднаються до російських військ, які вторглися в Україну, заявив представник американської розвідки, якого цитує агентство AP. За його словами, “це може статися вже у понеділок”.

Джерело повідомило, що рішення Олександра Лукашенка щодо включення білоруських військ у конфлікт залежить від результатів російсько-українських переговорів. Через делікатність наданої інформації ця людина говорила анонімно.

Роль Білорусі у війні в Україні

Як зазначає ПА, Білорусь поки що не брала участі у війні в Україні, проте експерти наголошують, що без білоруської бази напад на Київ з багатьох напрямків було б неможливим. Крім того, у неділю з території Білорусі у бік України було запущено ракети «Іскандер». Радник глави МВС України Антон Геращенко заявив, що ракети були націлені на аеропорт у Житомирі.

Російські сили зіткнулися з сильним опором українських захисників, і американці вважають, що вторгнення буде складнішим і повільнішим, ніж спочатку передбачав Кремль. При цьому наголошується, що згодом ситуація може змінитись.

Мирні переговори на кордоні з Білоруссю

У понеділок уранці до білорусько-українського кордону виїхала делегація представників уряду України для проведення мирних переговорів із Росією.

Вчора було оголошено про зустріч української та російської делегацій на білорусько-українському кордоні. Проте, як було написано, українській делегації потрібен час, щоб дістатися призначеного місця зустрічі. Ймовірно, на перенесення зустрічі також вплинули повідомлення про запуск ракет з території Білорусі. Раніше Росія пропонувала провести мирні переговори не на кордоні, а біля Білорусі. Українська влада відмовила, наголосивши, що режим Лукашенка є стороною конфлікту.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Президент ОАЕ виділить US$ 100 млн постраждалим від війни в Україні

Президент Об'єднаних Арабських Еміратів Його Високість шейх Мухаммед бен...

Туристам дали поради, яких правил безпеки варто дотримуватись при подорожах під час війни

Навіть в умовах війни туристична галузь продовжує функціонувати. У...

Стало відомо, як війна в Україні вплинула на європейський туризм

Чим довше триває війна в Україні, тим більше від...

Російські туристи скаржаться на цькування росіян у Грузії через Україну

Страждання російського туриста в Грузії, представила читачеві британська газета...

В Україні запустили тури до місць військових битв

Зробити тури туристам, які бажають «полоскотати нерви» найсильнішим екстримом,...