ГоловнаБельгіяМіжнародні залізничні пасажирські послуги - статус-кво не є можливим

Міжнародні залізничні пасажирські послуги – статус-кво не є можливим

29 березня було офіційним початком Європейського року залізниці, приділяючи увагу залізниці як одному з найбільш стійких, інноваційних та найбезпечніших видів транспорту. Держави-члени представили звіт Платформи про міжнародні залізничні пасажирські перевезення. Останній підтримує європейський порядок денний міжнародних залізничних перевезень пасажирів. Одним із намірів є обговорення необхідних дій з представниками сектору та надання доповіді з рекомендаціями міністрам транспорту до середини 2021 року.

Сьогодні зацікавлені сторони європейського залізничного сектору опублікували Заяву сектору, що підтримує важливу роботу Міжнародної залізничної пасажирської платформи.

Цей сектор зобов’язується сприяти поточній роботі Платформи та консультувати щодо подальшого розвитку європейської програми розвитку міжнародних залізничних пасажирських послуг. Статус-кво не є можливим: міжнародні транспортні системи Європи повинні бути адаптовані до викликів триваючої та прискореної кліматичної кризи. Взаємозв’язана та конкурентоспроможна мережа залізничних пасажирських перевезень ляже в основу економічної, соціальної та екологічної стійкості континенту. Цією заявою сектора залізничний сектор хоче підкреслити певні зобов’язання та потреби з метою розвитку міжнародної залізничної мережі та послуг та перетворення Єдиного європейського залізничного простору в реальність.

ECTAA та європейські технології подорожей є частиною роботи платформи та підписали Заява про сектор. Ці дві асоціації тісно беруть участь у роботі над покращенням досвіду споживачів та цифровізацією. “Продавці та розповсюджувачі квитків можуть зіграти важливу роль, допомагаючи клієнтам планувати, шукати та бронювати квитки на послуги міжнародного залізничного транспорту, включаючи внутрішні послуги (міські, регіональні, міжміські), через різні залізничні оператори, і таким чином зробити залізницю більш привабливою для громадян” говорить Павел Нев’ядомський, президент ECTAA.

“Щоб зробити залізницю більш привабливою, продавцям квитків потрібен доступ до залізничного вмісту на справедливих, розумних та недискримінаційних умовах за умови ліцензійної угоди”, – говорить Еммануель Муньє, генеральний секретар туристичних технологій ЄС.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини