ГоловнаАзербайджанТретій концерт Етно-джаз Азербайджан

Третій концерт Етно-джаз Азербайджан

11 травня у Київському парку ім. Гейдара Алієва відбувся третій концерт Етно-джаз Азербайджан присвячений 96-й річниці загальнонаціонального лідера Азербайджану – Гейдара Алієва.

У заході, організованому Посольством Азербайджану в Україні та Київською міською державною адміністрацією, взяли участь відомі діячі культури та мистецтва України, представники Міністерства закордонних справ України, представники Верховної Ради України, керівники іноземних дипломатичних корпусів, місцеві ЗМІ та мешканці міста.

Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв підкреслив безпрецедентну роль національного лідера Гейдара Алієва у встановленні економічних, політичних, наукових і культурних зв’язків між Азербайджаном і Україною.

У гостей була унікальна можливість познайомитися із всесітньовідомими джазовими виконавцями Азербайджану. Серця навіть найпримхливіших шанувальників джазу покорив відомий джазмен, композитор та віртуозний піанист – Етібар Асадли, зі своїм вишуканим французким джазовим квартетом. Гості занурились у неповторну, чарівну атмосферу синтезу джазу та азербайджанської фольклорної музики, слухачі змогли завдяки маестро Шахріяру Іманову. 

Динаміки та драйву святу додав відомий український гурт Z-Band.

Концерт під відкритим небом в одному із найкрасивігих куточків Києва – це музичний подарунок, що залишиться в серця киян та гостей міста надовго. Потрапити на концерт могли усі бажаючі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте