ГоловнаCOVID Travel NewsВідпочинок за кордоном? Дізнайтеся, які правила подорожей діють у Європі

Відпочинок за кордоном? Дізнайтеся, які правила подорожей діють у Європі

У святкові дні подорожувати Європою полегшує сертифікат про вакцинацію ЄС. Підвищені обмеження також не торкнуться людей, що одужують, або з негативним результатом тесту на наявність коронавірусу. Однак додаткові обмеження чекають на поляків, які прямують до Португалії, Чехії, Німеччини, Швейцарії, Греції, Норвегії та Мальти.

У Португалії до 20 березня 2022 року буде стан стихійного лиха, і люди, які прибувають у країну повітрям, повинні пред’явити негативний тест або медичну довідку, що підтверджує проходження COVID-19 за останні 6 місяців. Доказ вакцинації не приймається. Його дотримуються лише на сухопутному кордоні, але лише для мандрівників, які прибувають із регіонів ЄС з низьким рівнем інфікування згідно з класифікацією Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC).

Ті, хто прибуває з Польщі, яка відзначена червоним на карті ECDC з урахуванням рівнів зараження за останні 14 днів (як і більша частина континенту), мають надати тест ПЛР за останні 72 години або тест на антиген за 48 годин. або європейський сертифікат covid, що підтверджує одужання на кордоні. У Польщі від людей, що входять до ресторану, потрібний традиційно зрозумілий європейський сертифікат.

Німеччина

Через велику кількість випадків захворювання федеральний уряд Німеччини класифікує Польщу як зону підвищеного ризику. Отже, кожна людина, яка виїжджає з Польщі до Німеччини, яка не була повністю вакцинована або вилікована, має пройти 10-денний карантин, з якого вона може бути звільнена після отримання негативного результату тесту не раніше ніж через п’ять днів після в’їзду. Для дітей віком до 12 років карантин триває п’ять днів. На гірськолижних схилах діє правило 3G (geimfpt, genesen, getestet, тобто вакциновано, відновлено, протестовано) та вимогу закривати обличчя у канатних дорогах.

Чеська Республіка

При в’їзді до Чехії неприщеплені громадяни Польщі повинні пред’явити негативний результат тесту ПЛР не раніше ніж за 72 години до прибуття. Крім того, вони повинні виконати додатковий тест ПЛР між п’ятим і сьомим днем ​​після прибуття, а для отримання результату вони повинні носити маску FFP2 скрізь, далеко від дому.

Швейцарія

Усі мандрівники, які прибувають до Швейцарії з-за кордону, повинні зареєструвати своє прибуття онлайн за 48 годин до прибуття, а особи, старші 16, також повинні представити негативний результат тесту ПЛР (не старше 72 годин). Це стосується і вакцинованих, і одужуючих. Тест необхідно повторити між четвертим та сьомим днем ​​прибуття, він також може бути тестом на антиген. По всій країні сертифікат covid потрібний при вході в ресторани або місця відпочинку, маска потрібна в транспортних засобах та магазинах, але в окремих кантонах можуть бути більш суворі вимоги.

Греція

Греція, як і раніше, відкрита для повністю вакцинованих туристів, а також для тих, хто заразився COVID-19 протягом останніх 90 днів, при цьому сертифікат одужання дійсний лише через 30 днів після першого позитивного результату тесту. Невакцинованим необхідно пройти тест ПЛР, який буде негативним протягом 72 годин, або тест антиген дійсний протягом 48 годин. На дачі обов’язково носити маски у замкнутому просторі. При вході до ресторанів або музеїв потрібна довідка про вакцинацію або одужання, і жодних аналізів не потрібно. Ви можете входити до торгових центрів та закусочних з сидіннями на відкритому повітрі після пред’явлення тесту (або довідки про вакцинацію або одужання).

Австрія

З 12 грудня ізоляція в Австрії поступово добігає кінця, що дає можливість знову подорожувати з туристичними цілями. У неділю, серед іншого, Тіроль та Форарльберг, у п’ятницю – Зальцбург, Штирія та Карінтія, а з 20 грудня – Відень. Незважаючи на те, що для в’їзду існує європейський сертифікат covid, в країні прийматиметься лише сертифікат про вакцинацію або одужання (2G) для людей старше 12 років. У закритих громадських місцях слід носити спеціальні маски FFP2. У столиці країни дітям віком від 6 років потрібно пройти ПЛР-тест. Правило 2G діє і схилах.

Франція

Перед приїздом до Франції ви повинні заповнити онлайн-форму пошуку пасажирів (dPLF). У громадських місцях та у міжміському громадському транспорті люди віком від 12 років повинні мати санітарний паспорт, що підтверджує вакцинацію, одужання або негативний результат ПЛР-тесту (за останні 72 години). Носіння масок обов’язково у закритих та відкритих місцях, де збирається багато людей, у т.ч. на різдвяних ярмарках. Для користування витягами не потрібний паспорт covid, але слід прикрити обличчя маскою.

Італія

В’їзд до Італії підлягає проходженню dPLF та covid, підтвердженню вакцинації протягом останніх 9 місяців, одужанню до 6 місяців раніше, негативному результату ПЛР 72 години тому або антигенному тесту 48 годин тому. Потрібна більшість громадських місць, зокрема. у готелях, на гірськолижних схилах та у громадському транспорті. До 15 січня т.зв. Super Green Pass, необхідний при вході в ресторани, а також для проведення культурних та спортивних заходів, які можуть отримати лише вилікувані та вакциновані люди.

Норвегія

У Норвегії найсуворіші правила в’їзду до Скандинавії. Всі мандрівники, включно з вакцинованими, повинні зареєструватися на сайті entrynorway.no до в’їзду, а потім пройти тестування на COVID-19 на кордоні або протягом 24 годин після прибуття.

Іспанія

У зв’язку із загостренням коронавірусної інфекції в Іспанії в листопаді кілька автономних спільнот посилили санітарні правила. З 1 грудня люди, які прибувають на Канарські острови, повинні мати паспорт вакцини або документ, що підтверджує негативний результат тесту на COVID-19, або медичну довідку, що підтверджує наявність захворювання. Серед регіонів, які за певних умов обмежили можливість відвідування ресторанів та розважальних закладів, є, серед іншого, Арагон, Каталонія, Галісія, Наварра, Балеарські острови та Валенсія. Там від клієнтів потрібні медичні документи, що підтверджують відсутність коронавірусу.

Мальта

Відпочиваючі з Польщі можуть вилетіти на Мальту, пред’явивши dPLF та сертифікат covid ЄС, що підтверджує, що вони пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Люди, які не мають такого сертифікату, навіть ті, хто має інфекцію або поточний негативний результат тесту, будуть направлені на 14-денний самооплачуваний карантин (близько 100 євро за ніч). Довідка про вакцинацію вимагається від мандрівників у віці 12 років і більше. Дітям віком до 5 років це не обов’язково. Діти віком 5-11 років, які супроводжують вакцинованих батьків, та люди, яким не можна пройти вакцинацію за медичними показаннями, уникатимуть карантину, якщо вони представлять негативний результат ПЛР-тесту до 72 годин тому.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...