ГоловнаАвстріяВідень знову визнаний найкращим у світі містом для життя

Відень знову визнаний найкращим у світі містом для життя

Відень очолив список найзручніших для життя міст світу згідно з щорічним індексом дослідницького підрозділу журналу Economist (The Economist Intelligence Unit).

У 2018 та 2019 роках столиця Австрії займала ту саму позицію в рейтингу, проте минулого року було винесено думку, що якість життя в європейських містах значно знизилася через блокування та інші обмеження, пов’язані з Covid-19. Таким чином, Окленд, Нова Зеландія, опинився у лідерах.

З початку цього року більшість санітарних обмежень у всьому світі було знято, і великі міста Нової Зеландії, Австралії та Китаю знову опустилися у рейтингу. Згідно зі звітом журналу Economist, “добре вакциновані міста” у Європі та Канаді зараз домінують. За Віднем йдуть Копенгаген, Цюріх, Калгарі, Ванкувер та Женева. Десятку найкращих замикають Франкфурт, Торонто, Амстердам, Осака та Мельбурн.

Серед важливих факторів при складанні рейтингу – стабільність, що пояснює, чому Москва та Санкт-Петербург зараз займають 15-те та 13-те місця відповідно. Цього року Київ не потрапив до рейтингу через вторгнення Росії в Україну.

У самому низу рейтингу знаходиться Дамаск, за ним слідують Лагос, Тріполі, Алжир та Карачі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини