ГоловнаАргентинаРосія назвала 5 країн, які не будуть арештовувати їхні літаки

Росія назвала 5 країн, які не будуть арештовувати їхні літаки

П’ять країн, де російські літаки не будуть заарештовані через авіасанції, означило Федеральне агентство повітряного транспорту (Росавіація). Варто зазначити, що популярні Єгипет та Туреччина до цього списку не увійшли.

Згідно з заявою Росавіації, гарантії того, що літаки не будуть затримані, наразі дали Росії влада наступних країн:

  1. Куби,
  2. Шрі-Ланки,
  3. Аргентини,
  4. Венесуели
  5. Киргизії

Список не остаточний – починався він із двох країн, Киргизії та Шрі-Ланки, що дали такі гарантії, і згодом розширився. “За інформацією посольств Росії в зарубіжних країнах, таких ризиків, як затримання російських літаків, що літають до Венесуели, Куби та Аргентини, припинення їх польотів або анулювання страхових полісів, немає”, – далі заявив директор Росавіації Володимир Потєшкін.

У свою чергу, Міністерство транспорту РФ повідомило, що в даний час потреба росіян у польотах «задовольняється». Відомство також заявило, що виділено 27,5 млрд руб. збільшення кількості поїздок Росією.

Також читайте: Бермуди призупинили сертифікати льотної придатності понад 700 російських літаків

Усього 6 російських авіакомпаній виконують 250 рейсів на тиждень в Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Киргизію, Об’єднані Арабські Емірати, Таджикистан, Туреччину та Узбекистан. За інформацією Мінтрансу, під загрозою затримання не знаходяться лише рейси на 147 літаках Сухого російського виробництва. Superjet 100. Інші рейси ризикують.

Свіжі новини

Погода

Також читайте