ГоловнаАргентинаОзеро в Патагонії за ніч стало рожевим, що сталося? (фото)

Озеро в Патагонії за ніч стало рожевим, що сталося? (фото)

Озеро в Патагонії, яке за ніч стало рожевим, викликало паніку серед місцевих жителів, але також і розбіжності серед влади, пише Insider.

Джерелом конфлікту є дозвіл рибальським компаніям скидати відходи в Лагуна-де-Корфу, в 30 км від міста Трелью в Чубута.

Озеро в Патагонії за ніч стало рожевим, що сталося? (фото)
Аерофотознімок лагуни, яка стала рожевою через хімічну речовину, яка використовується для збереження креветок на риболовецьких заводах поблизу Трелев, в патагонській провінції Чубут, Аргентина, 23 липня 2021 року.

За словами експертів і екологічних активістів, озеро було забруднено рожевої рідиною, сульфідом натрію, антибактеріальним засобом, який також забруднює підземні води річки Чубут і водопостачання міст регіону.

Однак глава охорони навколишнього середовища провінції Чубут Хуан Мішелуд сказав AFP, що хімічні речовини, пролиті в воду, не завдають шкоди: «Рожевий не завдає шкоди і зникне через кілька днів».

Озеро в Патагонії за ніч стало рожевим, що сталося? (фото)
Вид з лагуни, яка стала рожевою через хімічну речовину, яка використовується для збереження креветок на риболовецьких заводах поблизу Трелев, в патагонській провінції Чубут, Аргентина

Хоча інцидент стався чотири дні тому, озеро все ще рожевого кольору.

Озеро площею від 10 до 15 гектарів розташовано в індустріальному парку Трелью, який був заснований валлійським поселенцями більше 150 років тому. Рибна ловля важлива для 600 000 жителів Чубута, поряд із сільським господарством, харчовою промисловістю і туризмом (близько Пуерто-Мадрін і Пунта-Томбо  багато китів і пінгвінів).

Свіжі новини

Погода

Також читайте