ГоловнаАфганістанНайнебезпечніша країна світу раптово привабила тисячі туристів

Найнебезпечніша країна світу раптово привабила тисячі туристів

Найнебезпечніша країна світу раптово привабила тисячі туристів: кількість туристів у країні, яка незмінно перебуває на перших місцях усіх «чорних списків», неухильно зростає. Йдеться про Афганістан. Він неодноразово був найнебезпечнішою країною у світі, отримавши найнижчий бал у Глобальному індексі світу за останні шість років. У карті ризиків 2024 року йому було надано найвищий рівень попередження «крайній» з безпеки через рівень політичного насильства та соціальних заворушень, а також насильницьких та дрібних злочинів.

Але, як пише британська преса, це не зупиняє туристів. Їхня кількість з кожним роком повільно зростає: у 2021 році країну відвідав 691 іноземний турист, у 2022 році ця цифра зросла до 2300, а в 2023 вже і 7000. Туристів притягує можливість похвалитися відпочинком у такому незвичайному місці, а також приїжджають із Китаю чи Дубая. Невелика кількість рейсів не зупиняє любителів — так само як і те, що отримати візу складно і дорого.

При цьому британське та американське міністерство закордонних справ настійно радить туристам утримуватися від будь-яких поїздок до цієї азіатської країни: «Вам не слід їхати до Афганістану. Ситуація із безпекою нестабільна. Подорож Афганістаном є надзвичайно небезпечною, і прикордонні переходи можуть бути закриті. Існує підвищений ризик затримання британських громадян в Афганістані. Якщо ви є громадянином Великобританії та затримані в Афганістані, вам можуть загрожувати місяці або роки ув’язнення. Можливості FCDO допомогти вам украй обмежені», – пишуть у попередженні.

А ось у самому Афганістані ситуацію хочуть переламати. Мохаммад Саїд, голова Управління туризму в Кабулі, хоче, щоб Афганістан став центром туризму, і ця амбіція, схоже, підтримується найвищими лідерами Талібану. Дехто запевняє, що ними створено спеціальний інститут, чиє завдання готувати фахівців у галузі туризму та гостинності для залучення відвідувачів. «Люди чують, що Афганістан – відстала країна, бідність і все про війну. Ми маємо 5000-річну історію. Повинна відкритися нова сторінка Афганістану», – заявив один із цих студентів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...

Туристам у Європі загрожують серйозні штрафи за носіння фальшивих дизайнерських речей

Нещодавно в Німеччині один із туристів був оштрафований на...

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...