ГоловнаЄгипетЄгипет та Туреччину можуть знову закрити для російських туристів надовго

Єгипет та Туреччину можуть знову закрити для російських туристів надовго

Туризм – це не лише готелі та банальні розпродажі турів, це ще й велика політика та навіть гібридна війна. Туристи будь-якої миті можуть виявитися заручниками і навіть жертвами брудних ігор. Раніше нам про це нагадала катастрофа із російськими туристами в небі над Єгиптом. А зараз, як стверджує видання «Вільна преса» (СП), всі ознаки гібридної війни, розв’язаної Заходом за допомогою України, очевидні, і ця війна може безпосередньо торкнутися російських туристів. Причому найтрагічнішим чином. А щоб цього не допустити, Кремль може превентивно закрити російський туризм у наймасовіші країни – зараз це Туреччина та Єгипет, передає сайт Турпром.

Причому на удар доводиться чекати «з усіх боків» – заявляють експерти видання. «Тихе вбивство в суто англійському стилі» чи «гучний» теракт проти туристів, у якому звинуватить не його справжніх організаторів, а «масові» країни, такі як Туреччина та Єгипет? – «У боротьбі з ворогом всі засоби хороші», – запевняють вони. Йдеться, насамперед, саме про масове отруєння російських туристів за кордоном, щоб посіяти не тільки паніку, а й вбити клин у відносини між Росією та цими державами, звинувативши їх у такому отруєнні.

«Днями весь світ вразила новина про масове отруєння в Республіці Бангладеш п’ятьох росіян. Вони були зайняті на будівництві місцевої атомної станції “Руппур”. У «СП» і респондентів сайту є всі підстави вважати, що це лише початок великої гібридної війни, яку відкриває проти росіян колективний Захід у відповідь на «військово-технічну загрозу» Росії. Причому йти ця війна буде в різних місцях Земної кулі. І, можливо, зачепить мільйони російських туристів», – заявляють експерти «Вільна Преса». Трагедія, про яку розповідає газета, трапилася у провінції Пабна, де протягом 11 днів померло п’ятеро росіян, усі – фахівці Росатома.

Турпром пише, «Наступними будуть хто – туристи?» Наші люди в найбільш масових країнах, таких як Туреччина та Єгипет, найімовірніша жертва атаки… У результаті у разі реального військового конфлікту з Україною Кремль справді може з метою безпеки наших громадян закрити туризм у ці країни. Додаткову інформацію щодо цього читайте в матеріалі «Туреччину знову можуть закрити для російських туристів, тепер надовго».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Іспанія проведе туристичний сезон без туристів з Росії

Згідно зі статистикою прикордонних переміщень туристів (Frontur), підготовленою Національним...

Росія планує повернути кошти біженцям з ДНР і ЛНР, які замовили тури за кордон

Альянс туристичних агенцій (АТА) звернувся до Ростуризму з проханням...

Туреччина планує довести турпотік до 100 млн до 2028 року

Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой заявив,...

В аварії з туристичним автобусом у Туреччині загинули п’ятеро людей

Сьогодні, 19 вересня, ЗМІ Туреччини повідомили про страшну ДТП,...

Турпотік до Анталії з початку року зріс на 164%

Як повідомило Управління з культури та туризму провінції Анталія...