ГоловнаПолітикаРосія планує повернути кошти біженцям з ДНР і ЛНР, які замовили тури...

Росія планує повернути кошти біженцям з ДНР і ЛНР, які замовили тури за кордон

Альянс туристичних агенцій (АТА) звернувся до Ростуризму з проханням сприяти у вирішенні питання з мінімізацією втрат, які виникли у жителів Луганської та Донецької народних республік через неможливість здійснювати туристичні поїздки.

У листі АТА звертає увагу, що зараз виїзд із ЛНР та ДНР закрито для повнолітніх чоловіків, а жінки з дітьми евакуюються до регіонів Росії. Зі зрозумілих причин сім’ї не можуть скористатися раніше заброньованими туристичними поїздками, які жителі ЛНР та ДНР, як правило, бронювали через російські туроператорські компанії. При цьому частина компаній за відмову від турів утримує свої фактично понесені витрати. Це передбачено законодавством РФ, однак у роздрібних компаніях впевнені: треба увійти до становища туристів.

«Вважаємо, що зараз учасникам туристського ринку необхідно виявити лояльність та здійснити повернення оплачених туристами з ДНР та ЛНР грошових коштів у повному обсязі через неможливість скористатися послугами з об’єктивних та надзвичайних причин. Така позиція стане суттєвим внеском туроператорів та турагентів на підтримку громадян ДНР та ЛНР у поточний нелегкий час», – повідомляється у листі за підписом виконавчого директора Альянсу турагентств Наталії Осипової.

За її словами, Альянс отримує звернення на цю тему від турагентств, розташованих на території ЛНР та ДНР і просить Ростуризм сприяти у вирішенні цього питання у взаємодії з російськими туроператорами.

Про яку кількість туристів чи турів йдеться, у листі не уточнюється. Проте, як пояснив один із представників Альянсу, із проблемою зіштовхнулися сотні людей, причому деякі з них мають паспорти громадян РФ.

Назви туроператорів у листі АТА також не наводяться. В одній з найбільших компаній у відповідь на питання про кількість туристів з ДНР та ЛНР, які вимушено відмовляються від поїздок, повідомили, що таких даних у них немає.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Війна в Ізраїлі змусила змінити маршрути морських круїзів

Компанія MSC Cruises переглянула круїзні маршрути Східним Середземномор'ям через...

Авіакомпанії почали масово скасовувати рейси до Ізраїлю: війна докотилася до аеропорту Бен-Гуріон

Авіакомпанії почали масово скасовувати рейси до Ізраїлю - в...

Війна на курортах Греції та Туреччини набуває реальних рис: загроза стає явною

Прикордонний скандал Греції та Туреччини набуває небезпечних рис: в...

Австралія готується до війни через напруженість у Тихому океані

Австралія має готуватися до війни. Про це заявив міністр...

Як проходитиме наступ на Донбасі? Американські експерти пророкують Росії провал

Американський інститут військових досліджень (ISW) називає успіх російського наступу...