ГоловнаЄгипетУ Єгипті російським туристам допоможуть обійти санкції

У Єгипті російським туристам допоможуть обійти санкції

Вирішити фінансові складнощі та обійти санкції, що скасували для російських туристів можливість використання карток Visa та Mastercard за кордоном, планують у Єгипті. Про це заявив гендиректор Єгипетської банківської компанії (EBC) Тарек Рауф, виступаючи на ПМЕФ-2022.

За його словами, в Єгипті ведеться щільна робота з Національною системою платіжних карток (НСПК) над запуском прийому карток платіжної системи «Світ». «Російські туристи є дуже важливими для нас, для Єгипту. Тому ми працюємо зараз із НСПК разом для того, щоб можна було приймати їхні картки у Єгипті», – заявив представник банківської сфери Єгипту.

Нагадаємо, що переговори про це розпочалися на початку літа. Зокрема, це була одна з тем переговорів глави Ростуризму Заріни Догузової та міністра туризму та старожитностей Єгипту Халеда ель-Анані.

Зазначимо, зараз російську карту «Мир» приймають у 10 країнах. У тому числі, серед туристичних це насамперед основний конкурент Єгипту – Туреччина, а також В’єтнам, Вірменія, Білорусія та Абхазія. Крім того, карти працюють в таких країнах як Узбекистан, Казахстан, Киргизія, Таджикистан і Південна Осетія.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини